השוואה של יועצי משכנתא בשלומי - קונטקט

צריכים יועצי משכנתא בשלומי וסביבה קרובה?... כנראה הנכם מעוניינים לרכוש את כספכם יותר בזול ואכן נכון הדבר!

 

הזירה שלנו תתאים את כל המידע בין צרכך לכלל יועצי משכנתאות בשלומי והסביבה אשר נמצאים בפלטפורמה ותזהה מתוכם את היועצים המתאימים ביותר לצרכיך.

 

למה כדאי לקחת יועץ משכנתא? למעלה משליש נוטלי משכנתא בישראל השתמשו בשירותם של יועצי משכנתאות עצמאיים בכדי לחסוך בהחזרי משכנתא חודשיים או בההחזר הכולל, הרי קיים ניגוד אינטרסים ברור בין הבנקים לבין נוטלי משכנתאות בפועל לצורך נטילת המשכנתא המשתלמת יותר.

 

קונטקט בין היתר מתמקצעים: במשכנתאות למגורים, הלוואות כנגד משכון בית, הלוואות חוץ בנקאיות כנגד שיעבוד דירות, משכנתאות למבוגרים, משכנתא לנכס נוסף, משכנתאות במחיר למשתכן, משכנתא לבניה עצמית, מיחזורי משכנתא ועוד פתרונות אשראי ממוקדים רבים.

 

כבר סורבת בבנק? לא נורא, במידה וכבר קיבלת סירוב או שקיים חשש שהבנק ידחה את בקשתך מכל סיבה שהיא לצורך ניהול משא ומתן מול בנקים בזכות מכרז ריביות מול כל הבנקים, פנו למכרז ריביות דרכנו מול בעלי מקצוע המתמקצעים בפתרונות פיננסיים מורכבים יותר.

 

הזינו את הפרטים שלכם בטופס שמאלי וחסכו כספים, זמן יקר והשקעה מיותרת. ניתן לקבל את כל הצעות מחיר מול יועצי משכנתא בשלומי במקום אחד!

סנן
סנן
כתבות מקצועיות בתחום

פנה/י לאיתור יועץ משכנתאות הכדאי ביותר בשלומי והאזור

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במידה ותשלימו לבד את כל השדות, לא תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה ותועברו למכרז ספקים אונליין
כל השדות בתחום זה הם שדות חובה למילוי! רק במידה ותשלימו לבד את כל השדות, תועברו למכרז ספקים אונליין.