השוואה של יועצי משכנתא בקריית ביאליק - קונטקט

מעוניינים ביועצי משכנתא בקריית ביאליק והאזור הסובב?... כנראה אתם מבקשים לקנות משכנתא בזול ובהגיון!

 

הטכנולוגיה שלנו תסרוק את המידע בין פרופיל בקשתך לכלל יועצי משכנתאות בקריית ביאליק והאזור הקרוב אשר רשומים במערכת ותמצא מתוכם את ספקי השירות הנכונים ביותר לבקשתך.

 

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות? למעלה מ 30% מנוטלי משכנתא בשוק השתמשו בשירותם של יועצי משכנתאות פרטיים בכדי לחסוך בהחזרי משכנתא חודשיים או בסכום הלוואת משכנתא כולל, הרי קיים ניגוד אינטרסים מובהק בין הבנקים לבין נוטלי משכנתאות בפועל לצורך קבלת המשכנתא הזולה יותר.

 

בזירת קונטקט בין היתר מתמחים: במשכנתא לקניית בית, הלוואות כנגד שיעבוד נכסים, משכנתאות במימון חוץ בנקאי, משכנתאות הפוכות, משכנתא לנכס נוסף, משכנתא לזוגות צעירים, משכנתא לבניה עצמית, מחזור משכנתא ועוד פתרונות אשראי ממוקדים רבים.

 

כבר קיבלת סירוב באחד הבנקים? לא נורא, במידה וכבר קיבלת דחייה או שישנו חשש שהבנק ישלול את בקשתך מכל סיבה לצורך ניהול משא ומתן בנקאי על ידי מכרז ריביות מול כל הבנקים, פנו למכרז ריביות דרכנו מול יועצים אשר מתמקצעים בפתרונות אשראי מורכבים יותר.

 

רשמו את הפרטים שלכם בטופס בצד שמאל וחסכו כספים, זמן יקר והשקעה מיותרת. תוכלו לקבל את כל הצעות שירות מול יועצי משכנתא בקריית ביאליק כאן!

סנן
סנן
כתבות מקצועיות בתחום

הזנ/י פרטים לאיתור יועץ משכנתא הכדאי ביותר בקריית ביאליק והסביבה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במידה ותשלימו לבד את כל השדות, לא תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה ותועברו למכרז ספקים אונליין
כל השדות בתחום זה הם שדות חובה למילוי! רק במידה ותשלימו לבד את כל השדות, תועברו למכרז ספקים אונליין.