תנאי קבלה לקרנות בערבות המדינה לקבלת הלוואה לעסק

מעוניינים לקבל הלוואה בערבות מדינה?

 

לא יודעים אם אתם עומדים בקריטריונים?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע לגבי קבלת זכאות להלוואה בערבות מדינה ומהם התנאים ההכרחיים לקבלת הלוואה בערבות המדינה.

 

הלוואה לעסק בערבות המדינה היא אופציה נהדרת לגיוס מימון לעסק בתנאים משתלמים. אך לא כל בעל עסק זכאי לקבל הלוואה מסוג זה. בכתבה זו נעמוד על התנאים לקבלת זכאות להלוואה לעסק בערבות המדינה ואלו עסקים יכולים לקבל הלוואה זו.

 

3 קריטריונים התחלתיים לבדיקת זכאות

 

ישנם 3 קריטריונים מרכזיים שבעזרתם תוכלו לבדוק אם מגיע לכם לקבל הלוואה בערבות מדינה או לא והם: נסיון בתחום העיסוק, התנהלות פיננסית תקינה ורווחיות העסק.

 

בהמשך נעמוד על כל אחד מהקריטריונים הנ''ל ונבחן אותו לעומקו.

 

נסיון בתחום העסק

 

הקרן להלוואות בערבות מדינה רוצה לדעת שהלקוח, בעל העסק, הוא בעל ידע ונסיון בתחום שלו ויודע לנהל את העסק בצורה נכונה. המטרה של הקרן בבדיקה זו היא לבדוק האם לא מסתתר מאחורי היזם בעל העסק האמיתי, ללא נסיון.

 

הנסיון הנדרש הוא ידע בתוך התחום של העסק. אם לדוגמה, ישנו בעל עסק שניהל בעבר חנות פלאפל ומעוניין לפתוח כרגע חנות בתחום האופנה, סביר להניח שהקרן תדחה אותו. נכון שיש לו ידע בניהול חנות מהבחינה הטכנית והניהולית, אך הוא חסר ידע בסיסי בניהול חנות אופנה או ביגוד, הוא לא מכיר ספקים וסוכנים בתחום, הוא לא מכיר מחירים מקובלים וכך הוא מסתכן בחוסר רווחיות בעסקאות שיבצע ולכן לא יוכל לקבל לצורך כך הלוואה לעסק בערבות המדינה.

 

התנהלות פיננסית בנקאית

 

בחלק זה ישנה חשיבות עליונה להיסטוריה הבנקאית של בעל העסק. אם ההיסטוריה הבנקאית או הפיננסית של בעל העסק תקינה, סביר להניח שהקרן תאשר לו את קבלת ההלוואה. אך במידה והיו לבעל העסק חריגות או חזרות של צ'קים או הוראות קבע, תביעות משפטיות או הוצאה לפועל - כנראה שהקרן תדחה אותו ולא תאשר לו הלוואה בערבות מדינה.

 

עסק רווחי

 

הקרן בערבות מדינה רוצה לראות עסקים רווחים המאפשרים לבעל העסק יכולת החזר של ההלוואה. צורת המדיד של הקרן על רווחיות העסק אומרת כי בעל העסק זקוק ל כ - 9,000 ש''ח כדי לכלכל את עצמו ומשפחתו ומה שמעבר לכך יכול לשמש להחזר ההלוואה.

 

הון עצמי

 

אם ההלוואה בערבות מדינה נלקחת לצורך פתיחת עסק חדש, הקרן תדרוש מבעל העסק להציג הון עצמי בגובה של  כ - 20% - 15% מסכום ההלוואה המתבקש.

 

לסיכום:

 

אלו הקריטריונים ההתחלתיים והבסיסיים לצורך קבלת זכאות להלוואה בערבות המדינה והם אבני היסוד בבקשת הלוואה בערבות המדינה. ללא עמידה בכל הקריטריונים הנ''ל לא תוכלו להתקדם הלאה לצורך נטילת ההלוואה עצמה.

 

כדי להתגבר על כשלים אפשריים בעמידה באחר מן הקריטריונים, אנחנו ממליצים להעזר ביועץ פיננסי לעסקים שיוכל לכוון אתכם בדרך לקבלת הלוואה בערבות מדינה ללא תקלות או סירובים.

 

היכן ניתן למצוא יועץ פיננסי לעסקים?

 

מהיום כבר לא צריך להסתבך כדי למצוא יועץ טוב!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תסרוק ותשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים פיננסיים מומלצים המתמחים בגיוס הלוואות לעסקים בערבות מדינה, כך שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

המערכת שלנו שולחת אך ורק הצעות של יועצים עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם ולפרופיל הפיננסי שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT


 

השוואת ספקים בהלוואה בערבות המדינה לעסק

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו