שיטות טיפול מומלצות להעלמת סנטר כפול

סובלים מהתרופפות הצוואר או ''סנטר כפול''?

 

חשבתם שאין לזה טיפול?

 

יש לנו חדשות טובות בשבילכם!

 

כיום ניתן לבצע העלמת סנטר כפול במגוון שיטות וטכניקות רפואיות מומלצות המביאות לתוצאה אפקטיבית וטובה במיוחד.

 

בכתבה זו נסקור את כל השיטות להעלמת סנטר כפול, כיצד מבוצעת כל שיטה ומהם היתרונות העיקרייים שלה.

 

אבל לפני כן, בואו נבין ממה נגרמת התופעה של סנטר כפול והאם ניתן למנוע אותה?

 

מה גורם להופעת סנטר כפול?

 

סנטר כפול יופיע כמעט אצל כל האנשים כאשר נגיע לגיל מסויים. תופעת הסנטר הכפול נגרמת בדרך כלל עקב התרופפות הצוואר והזדקנות העור. השפעת הגיל ניכרת על כל אברי גופינו וגם על העור שלנו, מה שגורם לו לאבד מהגמישות ומהאלסטיות שלו ולפגוע במראה הצוואר - מה שיוצר את מראה ה''סנטר הכפול''.

 

לפניכם שיטות טיפול שונות המסייעות להעלמת סנטר כפול ולמתיחת צוואר ושיפור המראה.

 

הזרקת בוטוקס

 

אחת השיטות הפופולאריות ביותר להעלמת סנטר כפול היא הזרקת בוטוקס. הבוטוקס בעצם משתק את השרירים באזור וגורם למתיחת עור הצוואר ובכך להעלמת הסנטר הכפול. ההזרקה מבוצעת בכמה נקודות בצוואר והיא אינה כואבת. ניתן לחזור על הטיפול כאשר השפעת הטיפול פגה, לאחר מספר חודשים.

 

ליפוזיס

 

טיפול יעיל נוסף ולא פולשני, הוא הטיפול בליפוזיס להמסת סנטר כפול. זהו טיפול מקומי המטפל במצבורי שומן באזור הסנטר. בטיפול עצמו מזריקים חומר מסויים לתוך רקמת השומן והוא מפרק את מצבורי השומן דרך הדם מחוץ לגוף. הטיפול כולל סדרה של כ - 5 טיפולים במרווח של חודש בין טיפול לטיפול. הטיפול בליפוזיס גם מחטב את קו הלסת והסנטר ונותן מראה יפה יותר לפנים.

 

שאיבת שומן

 

בטיפול זה מבוצעת שאיבה של השומן באזור הסנטר והצוואר. הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית שלאחריה מוזרק לאזור תמיסה פיזיולוגית שמטרתה לכווץ את כלי הדם באזור הסנטר, מה שגורם להפחתת רקמת השומן ולאחריה מבוצעת השאיבה באמצעות צינורית קטנטנה המוחדרת לעור. לאחר הטיפול, עודף העור נעלם ומודבק ללסת התחתונה.

 

גלי רדיו

 

העלמת סנטר כפול באמצעות גלי רדיו מבוצעת על ידי חימום האזור, מה שגורם להמסת השומן. לאחר מכן מנקזים את השומן בשאיבה. במהלך הטיפול, העור מתכווץ ונמתח מה שמעלים את הופעת הסנטר הכפול. זהו טיפול קצר יחסית, המבוצע בהרדמה מקומית בלבד.

 

מתלבטים איזו שיטה תתאים לכם יותר?

 

מהיום אין צורך להתלבט!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבדוק התאמה לשיטה המועדפת עליכם להעלמת סנטר כפול, זה להשאיר עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו מהמערכת שלנו עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות המתמחות בטיפולי העלמת סנטר כפול באזור מגוריכם.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים באסתטיקה רפואית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}