סוד הנעורים נמצא בדמך - השיטה היעילה לחידוש עור הפנים ללא צורך בהתערבות של כירורגיה פלסטית.

מהות השיטה של פלזמה ליפטינג – PRP

 

אנו יכולים לחדש את תאי העור שלנו באמצעות תאי דם שלנו! על מנת להפיק את החומר האקטיבי לחידוש עור פנים משתמשים בפרוצדורה פשוטה שמגובת בעשרות שנים של מחקרים מדעיים.  

 

לשיטה קוראים פלזמה ליפטינג - PRP שכבר היום משתמשים בה בהצלחה חסרת תקדים בתעשיית האנטי-אייג'ינג ללא צורך בנטילת תרופות ושימוש בחומרים כימיים, ללא תופעות לוואי ואלרגיות וללא צורך בהתערבות כירורגית כלל. השיטה נחשבת לטבעית לגמרי מכיוון שמשתמשים ב 100% חומרים שמופקים מגופנו

 

קמטים אינם מהווים לסימני הזדקנות היחידים של העור. ניתן להבחין בעין בילתי מזוינת כי מיצוק, מידת היובש, אלנסטיות, חספוס, בריקות ואחידות בצבעו של העור הינם פרמטרים חשובים גם למראה צעיר יותר. ניתן למלא את הקמטים בקרמים וג'לים, יחד עם זאת, המראה החיצוני הכללי של העור עדיין יצביע על סימני הזדקנות. טכנולוגיית מיצוי תסיות דם מועשרות בתרמבוציטים מטפלת במכלול רחב של אלמנטים שיוכלים להצביע על הזדקנותם של רקמות עור שונות בשטח פנים וצוואר כולו.    

 

  

 

בפועל מדובר בפרוצדורה שנחשבת לאחת היעילות והבטוחות במבחן התוצאה לפני הכירורגיה הפלסטית שמלווה בהכנה מקדימה, ניתוח כירוגי, כאב וזמן החלמה לא מבוטל.   

 

במהלך הטיפול נלקחת כמות קטנה של דם, בדומה לבדיקת דם רגילה. באמצעות הליך טכנולוגי מיוצרת מדגימת הדם פלזמה המועשרת בתרומבוציטים (תרומבוציטים אלו הם תאים האחראיים על החלמת רקמות פצועות בגוף). לאחר מכן הרופא מזריק את הדם המועשר באמצעות מיקרו מחטים רכים (microneedle pen) כך שהגוף יוזם הליך טבעי של חידוש תאים, בדומה למצב שיש בעור פצעים. אך מכיוון שהפצעים אינם קיימים בפועל, הדם המועשר גורם לאפקט של חידוש, מיצוק ומתיחה טבעית של העור.

 

החומר המועשר אשר מוחדר לתוך העור אינו נשאר במצבו הנוזלי אלא מתמצק לתוך "רשת" שתפקידה לשמש לבסיס חזק ליצירת מכלול סיבים המגנים על העור מפני רפיון שמזרז את הופעת הקמטים באזור.  


 

 

 

מהיכן מגיעה הטכנולוגיה? 

 

פרוצדורת ה PRP נפוצה במדינות אירופה וארצות הברית לא רק בתחום האסתטיקה הרפואית אלא בתחומי הרפואה המקובלים לצורך ריפוי פצעים קשים, חידוש רקמות, סחוסים, הגדלת נפח חניכיים, חיזוק שיער ועוד.

 

ברפואה האסתטית הפרוצדורה הזו מקובלת במיוחד בין סלבריטאים וכן מוכרת גם בשמה השני כ Liquid Lift (הכוונה למתיחה נוזלית). השיטה הגיעה לישראל לפני כ 7 שנים לישראל והיום נחשבת לאמינה והבטוחה ביותר בהצערת עור טבעית ללא שימוש בחומרים כימיים וללא כל התערבות של כירורגיה פלסטית.  . 

 

טיפול (PRP) דורש מהרופא יותר זמן ומאמץ בהשוואה לפרוצדורות אלטרנטיביות להצערת פנים ללא התערבות כירורגית כגון לייזר או אולטסאונד. השיטה דורשת ניסיון ניכר ומיומנות, אי לכך ניתן להעריך כי הטיפולים המוצלחים ביותר יתבצעו בקליניקות עם הרקורד העשיר ביותר בתחום. 

 

 

כיצד מתבצע הטיפול? 

 

הפרוצדורה מתבצעת בחדר רופא במשך כ 30 דקות. הרופא המטפל לוקח דגימת דם בדומה לבדיקת דם רגילה ובעזרת מכשור טכנולוגי ממצה מתוך הדם עצמו שכבת נוזל דם מעושר בתרומבוציטים האחראים על חידוש רקמות פצועות ותאים מתים.

 

רופא מזריק את התמיסה המתקבלת באמצעות מיקרו מחטים רכים (microneedle pen) כך שהדקירה "המוכרת לנו" לא תורגש. בעצם מדובר בפלטה עם מיקרו מחטים רוטטים במגע עם העור. 

 

עד כמה הטיפול בטוח? 

 

כל מה ששלנו לא יזיק לנו - התאים שיצאו מהגוף שלנו לא יידחו מגופינו כך שלא יכולים להיות תופעות לוואי, שכן העובדה שטכנולוגיה זו שימושית בעולם הרפואה לצרכי לחידוש רקמות, אי התפשטות דלקות וריפוי פצעים.    

 

שיטת PRP מוכרת לשיטה הבטוחה והידידותית ביותר לחידוש והצערת תאי העור ללא התערבות כירורגית.

 

היכן ניתן לבצע את הטיפול?

 

טיפול PRP - פלזמה ליפטינג להצערת העור מבוצע במרפאות אסתטיקה המתמחות בפרוצדורה זו. השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ויפנו אלכים ממרפאה הקרובה ביותר לאזור מגורכם שמתמחה בטיפול זה למידע נוסף.  

 

מחירי הטיפול אינם גבוהים ביחס לטיפולים פלסטיים וטיפולי אנטי-אייג'ינג אחרים כך שכל אחת תוכל להינות מהטיפול ולהרשות לעצמה לבלום את תהליך הזדקנות של העור.   

 

 

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת מרפאות להחלקת קמטים בהצערת פנים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}