סוגי בטחונות שונים לצורך קבלת הלוואה גדולה

מעוניינים לקבל הלוואה עסקית או פרטית גדולה ואין לכם מושג איך תוכלו לקבל אותה?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נראה לכם את כל האפשרויות העומדות לרשותכם בתור בטחונות שתוכלו לממש לצורך נטילת הלוואה גדולה לכל מטרה, עסקית או פרטית, כך שתוכלו בקלות למצוא את הפתרון הפיננסי המתאים לכם במיוחד.

 

בכתבה זו נסקור אפשרויות שונות של בטוחות, היכולים לשמש כבטחונות להלוואה לכל מטרה בסכומי כסף גדולים במיוחד.

 

הלוואה כנגד נכס נדל''ן

 

הלוואה זו מתאימה לפרטיים המעוניינים בהלוואה גדולה לכל מטרה או במצבים של הון חוזר או במצבים פיננסיים בעייתיים אחרים בעסקים, נטילת משכנתא כנגד נכס נדל''ן יכולה להיות פתרון זמין, קל ונח כדי להזרים הלוואה גדולה לעסק. משכנתא כנגד שיעבוד נכס עדיפה מאשר כל פתרון פיננסי אחר. תנאי ההחזר שלה מעולים וניתנים בריביות אטרקטיביות ותקופה ארוכה.

 

 

יתרון נוסף שיש למשכנתא כנגד שיעבוד נכס, הוא שאין צורך בחיפוש אחר ערבים לקבלת ההלוואה, מכיוון שהנכס עצמו משמש כבטוחה להלוואה שהבנק יכול לממש.

 

הלוואה כנגד פיקדון

 

הלוואה כנגד שיעבוד פיקדון בנקאי ניתנת בדרך כלל לתקופה של עד 72 חודש. ניתן לקבל אותה בצורת הלוואת בלון או הלוואת גישור, שבה אין תשלום חודשי לתקופה מסויימת ומתחילים לשלם רק אחרי תום התקופה. במסלול כזה, הקרן והריבית לא משולמים במהלך תקופת ההלוואה, אלא נצברים. בסיום התקופה, הקרן והריבית מסולקות בתשלום אחד. הסילוק עצמו יכול להתבצע על ידי כספי הפיקדון הבנקאי. הלוואה זו מתאימה לפרטיים ולעסקים.

 

הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל

 

הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל, מאפשרת לכם לקבל עד 80% מכספי הקרן עם ריביות ותנאי החזר נוחים במיוחד, יחד עם זה שאתם ממשיכים להפקיד כספים בקופה או בקרן ונהנים מהטבות כתוצאה מהחסכון עצמו. על הלוואה מסוג זה חלה רגולציה של הממונה על שוק ההון ולכן תוכלו להנות מתנאים נוחים ואטרקטיביים במיוחד. 

 

הריבית הממוצעת של הלוואה כנגד קרן השתלמות יכולה להשתנות לפי הנתונים של תוכנית החסכון שלכם ועל פי הנתונים הפיננסים שלכם. 

 

הריביות על הלוואה כזו נעה בין ריבית פריים מינוס 0.5% לפריים פלוס 1% בהלוואה על חיסכון נזיל. אם הקרן שלכם אינה נזילה, הריבית שתשלמו בדרך כלל, תנוע בין ריבית פריים מינוס 0.5% לפריים פלוס 2.5%. במידה וההלוואה ניתנת במסלול של ריבית צמודה, הריבית תנוע בין 2.5% - 5%. אלו ריביות נמוכות בהרבה מהריביות שתקבלו בהלוואה בנקאית רגילה.

 

הלוואה כנגד נכיון חשבוניות

 

הלוואה זו מיועדת לבעלי עסקים והיא מוכרת גם בשם: פקטורינג. פקטורינג הוא שירות של ניכיון חשבוניות דחויות. ממש כמו בניכיון צ'קים, במקום שתחכו עד שהחשבונית ששלחתם ללקוח תשולם, בשירות פקטורינג תוכלו להעביר את החשבונית לגוף הפיננסי המבצע שירות זה ולקבל תמורתה מקדמה בגובה של כ 85% מימון.

 

הלוואה כנגד ניכיון שקים

 

הלוואה זו מתאימה בדרך כלל לבעלי עסקים. ניכיון שיקים מתבצע על ידי גופים פיננסיים, כמו בנקים, תאגידים וכד'. במסגרת השירות בעל העסק מוסר את השיקים הדחויים שברשותו לגוף הפיננסי, ברוב המקרים - הבנק, והוא בתמורה נותן לבעל העסק שיק בנקאי או מסגרת אשראי לעסק בגובה הסכום של השיקים, לאחר ניכיון של עמלה בתמורה לשירות. הבנק יבדוק קודם את ההיסטוריה הפיננסית של העסק ורק אחרי קבלת האישור יציע לבעל העסק מסגרת אשראי בתמורה לנכיונות השיקים.

 

הלוואה כנגד ציוד מסחרי

 

הלוואה המיועדת בדרך כלל לבעלי עסק המעוניינים לקבל הלוואה גדולה. במקרה כזה בעל העסק ימשכן את הציוד המסחרי שיש ברשותו תמורת ההלוואה. הציוד מהווה בטוחה למימוש ההלוואה במידת הצורך.

 

חושבים שאחת מההלוואות הנ''ל יכולה להתאים לצרכים שלכם?

 

כדי להיות בטוחים שההלוואה מתאימה בדיוק לצרכים הפיננסיים שלכם וליכולות הכלכליות של העסק או משק הבית שלכם, מומלץ להעזר ביועץ פיננסי מקצועי המתמחה בנטילת הלוואות וגיוס מימון לעסקים או לפרטיים.

 

כדי לקבל אינדיקציה חכמה יותר, פשוט השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד  הצעות של יועצים פיננסיים מומלצים המתמחים בגיוס הלוואות ופתרונות פיננסיים נוספים, כדי שתוכלו לבחור מתוכן את היועץ האידיאלי עבורכם ולחסוך זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב.

 

המערכת שלנו שולחת אך ורק הצעות בעלות רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם ולפרופיל הפיננסי שלכם, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן על חיפושים שלא יניבו לכם תוצאות.

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT 

השוואת ספקים בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו