שיטה חדשה לטיפול בעור הפנים בלייזר רב מימדי (4D)

ההישגים החדשים של טכנולוגיית לייזר מאפשרים למחוק את התסמינים הקיימים ולבלום משמעותית את תהליך ההזדקנות של עור הפנים והצוואר כולו.

 

קמטים אינה התופעה היחידה שמשקפת סימני הזדקנות על עור הפנים. הלייזר הרב מימדי מהדור החדש מסוגל בנוסף להחלקת הקמטים לשפר את גמישות העור, לרענן את צבעו ובנוסף למצק ולהחליק את המראה הכללי של העור לבריא וטבעי יותר על כל שטח פנים והצוואר כולו!

 

 

 

 

מזה הצערת פנים בלייזר? 

 

כפי שנאמר כבר קודם גילו של  העור אינו מושפע רק מקמטים הנגלים לעין, אלא ממראה פנים כללי שכולל גם צבע, חיספוס, מיצוק ואלסטיות של העור.

 

כל תכונות אלו נגלים לעין בהבעות פנים שונות של האדם, ברפיון העור עקב חוסר מיצוקו, חוסר גמישותו ואחידות צבעו. לצערנו, עדיין לא הומצאה השיטה או הטכנולוגיה המשפרת את כל התסמינים הנ"ל בפרוצדורה רפואית אחת, יחד עם זאת, את יכולה לשפר משמעותית את כול התכונות האלו באמצעות טכנולוגיית הלייזר הרפואי הרב מימדי מהדור החדש.

 

 

הפרוצדורה של טיפול בלייזר רב מימדי (4D) 

 

מדובר בשיטה להצערת פנים בלייזר רך שלא שורף את הרקמות החיוניות של עור הפנים, אלא מחדש את הרקמות הפגועות שלו בכל שכבות העור, מחזק את מיצוקו, נפחו והאלסטיות שלו. התוצאות משפרות את מראה הפנים ע"י אפקט טבעי של מתיחת עור והחלקת קמטים החל מחלקו התחתון של הפנים. בנוסף לאפקט המתיחה הפרוצדורה מחליקה ומלטשת את השכבות העור החיצוניות ליצירת מראה כללי זוהר ורך.

 

טיפול זה כולל 4 סוגים של השפעות לייזר שיחדיו מייצרים אפקט רב מימדי. היום הטכנולוגיה של חברת FOTONA העולמית להצערת פנים רב מימדית בלייזר מהווה אחת הפרוצדורות הבטוחות ומוכרות ביותר ע"י רופאים מומחים ברפואה אסתטית וארגון הבריאות האמריקאי FDA עם תוצאות מוכחות בכל רחבי העולם. 

 

 

 

מה כוללת פרוצדורה להצערת פנים בשיטת 4D?

 

הגדלת נפח עור פנים (SMOOTH LIFTING):

הרמה והחלקה של קמטים בחלקו התחתון של הפנים. מבוצע מתוך חלל הפה דרך לחיים. 

 

מיצוק ואלסטיות של העור (FRAC3):

חימום רך של העור ע"י הלייזר משפר את גמישותו וממצק את העור. אפקט זה נגלה לעין במיוחד בהבעות פנים שונות ומורגש במגע ישיר עם העור.  

 

החלקת קמטים (PIANO):

חיזוק רקמות חלשות תוך מניעה מרפיון של העור בנקודות מקשרות עם קמטי הבעה בפנים. 

 

החלקה כללית של העור (SupErFicial):

החלקת עור כללית "פוליש" מתקבלת ע"י טכנולוגיית "פילינג קר" שמחליקה, מיישרת את העור ומשפרת את צבעו. כתוצאה מכך העור נעשה פחות מחוספס וצבעו הופך לטבעי ובריא יותר. 

 

מה כוללת הפרוצדורה?

 

טיפול להצערת פנים בלייזר 4D אינו מחייב הכנה מקדימה או הרדמה ולא כואב.במשך 45 דקות הרופא המטפל מפעיל את כל ארבעת הפרוצדורות בסדר מוצג לעיל תוך כדי חימום רקמות מתוך החלל הפנימי של הפה. על מנת שהלייזר לא יורגש כלל מוסיפים קירור אווירי.

 

בסיום הטיפול מורחים קרם מיוחד אותו יש לשים על הפנים במשך מספר ימים לאחר הטיפול. פילינג לייזר הינו חלק מהטיפול עצמו. מטופלים יכולים להחליט על עומקו של הפילינג שישפיע על כמות הטיפולים להשגת התוצאות המיוחלות.

 

פילינג לייזר שטחי לדוגמא מאפשר לייצר אפקט יישור מתמשך ללא צורך בהפוגות גדולות בין הטיפולים, לעומת זאת פילינג לייזר עמוק יותר יאפשר להבחין בתוצאות מהר יותר אך מרווחי זמן בין הטיפולים יצטרכו להיות ארוכים יותר.

 

התוצאות התקבלו כבר מספר ימים לאחר הטיפול הראשון ויובחנו היטב לעין בפרוצדורות עוקבות.חשוב לציין כי הטיפול אינו פרי ניסיון מלאכותי להצערה וחידוש העור, אלא חידוש עור פנים טבעי לכל דבר, מה שהופך את הטיפול לנחשק ע"י מטופלים בכל רחבי העולם.

 

הזמיני עכשיו ייעוץ רפואי ללא עלות וללא כל התחייבות ותוכלי למתוח, למצק ולהחליק את עור הפנים, הצוואר, כפות ידיים וחזה ללא צורך בזריקות וללא כול התערבות כירורגית. 

 

 

השוואת מתיחת פנים בלייזר בהצערת פנים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}