מילוי קמטים בבוטוקס - כל מה שחשוב לדעת על הזרקות בוטוקס

מתעניינת בהזרקת בוטוקס למילוי קמטים?

 

בואי לגלות את נפלאות הבוטוקס בטיפולי אסתטיקה שונים ומגוונים!

 

מהו בוטוקס, כיצד הוא פועל, האם זה כואב, מה השימושים של הבוטוקס, מחירים מקובלים להזרקת בוטוקס ועוד. כל זאת תוכלי למצוא בכתבה שלפנייך.

 

מהו בוטוקס?

 

בוטוקס הינו חומר המופק מרעלן של חיידק הבוטוליניום ומשמש למטרות רפואיות ואסתטיות שונות, כגון: מילוי קמטים, אנטי אייג'ינג, הצערת פנים, טיפול בפיסורה ועוד.

 

מהם השימושים של חומר הבוטוקס?

 

הזרקות בוטוקס משמשות למטרות רבות, הבולטת שבהן היא מילוי קמטים בשליש העליון של הפנים" מילוי קמטים בין הגבות, מילוי קמטים בצידי העינים וכד'.

 

בבוטוקס ניתן לטפל גם למניעת הזעת יתר בכפות הידיים או הרגליים ובכן בבית השחי. בנוסף ישנו גם טיפול להעלמת פיסורה בבוטוקס.

 

כיצד מתבצעת הזרקת בוטוקס למילוי קמטים?

 

הזרקת בוטוקס יכול לבצע אך ורק רופא מומחה שהוסמך לכך. במהלך הטיפול, הרופא המטפל מזריק את חומר הבוטוקס לאזור על ידי מזרק עם מחט דקיקה מאד. לאחר מכן, בתהליך שנמשך כשבועיים, משתק הרעלן א השרירים הגורמים להופעת הקמטוטים והעור באזור מתיישר ונמתח.

 

הטיפול בבוטוקס משמש בעיקר ליישור קמטי הבעה בחלק הפנים העליון, בין הגבות, סביב העיניים ומעל השפתיים. 

 

הטיפול נמשך דקות בודדות ואינו כרוך בכאב או בסבל. לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה ורגילה, אך מומלץ להמנע מפעילות גופנית מאומצת ומחשיפה מוגברת לשמש למשך מס' שבועות.

 

ניתן להבחין בתוצאות הטיפול כבר לאחר מספר ימים ולאחר מספר שבועות ניתן להגיע לתוצאה הסופית והאופטימלית. יש לחזור על ההזרקות לאחר 3 - 6 חודשים כדי לשמור על המראה החדש.

 

הרמת גבות בבוטוקס

 

הזרקת בוטוקס יעילה גם במקרה של הרמת גבות. כיום, ניתן לבצע הרמת גבות בבוטוקס כדי לשפר סימטריה של הגבות ולהקנות לעין מראה פתוח ויפה.

 

תופעות לוואי של הזרקת בוטוקס

 

לאחר הזרקת בוטוקס יתכן ותהיינה תופעות לוואי שתחלופנה לאחר מספר ימים. לרוב מדובר בהופעת אדמימות, שטפי דם קטנים, כאבי ראש, נפיחות קלה או סחרחורות. בנוסף, חשוב לדעת כי אין לבצע הזרקת בוטוקס בהריון או בזמן הנקה. לפני הטיפול ספרי לרופא על כל תרופה קבועה או לא קבועה שאת לוקחת כדי למנוע סיבוכים אפשריים של ניגוד חומרים.

 

כמה עולה הזרקת בוטוקס?

 

מחירון למילוי קמטים לפי אזורים או סוגי חומרים, תוכלי למצוא במאמר שלנו על מחירון הזרקות למילוי קמטים.

 

היכן מבצעים מילוי קמטים בבוטוקס?

 

מילוי קמטים בבוטוקס ניתן לבצע במרפאות ומכוני אסתטיקה שונים ברחבי הארץ.

 

כדי לקבל ישירות אליך ללא מאמץ או טרחה עד 3 הצעות מחיר ממרפאות אסתטיקה מומלצות המתמחות בהזרקות בוטוקס למילוי קמטים באזור מגוריך, השאירי עכשיו את הפרטים שלך בטופס המצורף וחסכי זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

 קונטקט- לעמוד בציפיות - CONTACT 

השוואת רופאי עור בהצערת פנים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}