ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני לעסקים - מה עדיף?

מעוניין לקנות רכב לעסק באמצעות ליסינג תפעולי?

 

מתלבט אם לבחור בשיטת הליסניג התפעולי לעסקים או בליסינג מימוני לקנית רכב, או אולי בכלל הלוואה חוץ בנקאית לעסקים לצורך קנית רכב?

 

הגעת למקום הנכון!

 

כאן תוכל לקבל את כל המידע לגבי שיטת הליסינג התפעולי לעסקים לעומת קניית רכב בליסינג מימוני, כך שתוכל לקבל החלטה נבונה על צורת המימון המועדפת עליך והמשתלמת ביותר עבור העסק שלך.

 

מהו ליסינג תפעולי?

 

ליסינג תפעולי לעסקים, במובן הפשוט שלו הוא בעצם סוג של השכרת רכב לטווח ארוך. הרכב שקבלתם מחברת הליסינג מושכר ממנה לתקופת זמן ארוכה, שיכולה להגיע לתקופה של עד שנה מראש. בהשכרת רכב לעסק או לחברה, אתם נהנים מראש שקט מכל מה שקשור לביטוחים, טסטים או חלילה תאונות ותקלות. העלויות היחידות שיש לכם הן עלויות הדלק ושכירת הרכב.

 

מהו ליסינג מימוני?

 

בליסינג מימוני, לעומת זאת, הרכב הוא בבעלותכם האישית בלבד, זהו רכוש פרטי של העסק או החברה שלכם, בו השתמשתם בשיטת המימון של ליסינג מימוני לעסקים

 

קניית רכב לעסק בשיטת הליסינג המימוני, מתבצעת קודם כל על ידי מתן מקדמה של אחוז מסויים ממחיר הרכב עצמו. לאחר קבלת הרכב, ניתן להחזיר את יתרת הסכום על ידי פריסת תשלומים לאורך תקופה שנקבעה מראש. ישנה אופציה לליסינג מימוני מלא או חלקי, כמובן על פי הצרכים הספציפיים שלכם.

 

ליסינג מימוני לעסקים מאפשר לכם להנות מיתרונות הליסינג, כגון: פריסת תשלומים נוחה ועוד. עסקאות של ליסינג מימוני לא מתבצעות תמיד מול חברות הליסינג בלבד. במקרים מסוימים, מתבצע שיתוף פעולה מול הבנק או מול גוף חוץ בנקאי אחר.

 

אז במה לבחור?

 

אין על כך תשובה חד משמעית. הכל תלוי בצרכים וביכולות הפיננסיות של העסק או החברה שלכם. מה שכן כדאי שתדעו, זה שכבעלי עסקים, אתם יכולים להנות מקבלת מימון לצורך קניית רכב לעסק במגוון דרכים ואפשרויות שונות. הנה כמה מהן:

 

כאופציה ראשונה ומעולה ביותר, תוכלו להעזר בנטילת משכנתא לכל מטרה - הלוואה כנגד נכס מסחרי שאותה תוכלו לקבל בתנאי משכנתא מעולים. 

 

אופציה נוספת שעומדת לפניכם, היא אם יש לכם ציוד כבד או מכונות, תוכלו לקבל תמורתו הלוואה כנגד ציוד מסחרי.

 

כבעלי עסק, תוכלו גם להשתמש באופציה של הלוואה כנגד נכיון שיקים בבנק או בחברה חוץ בנקאית, הגדלת מסגרת אשראי או שירות פקטורינג לעסקים

 

גם הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל, מאפשרת לכם לקבל מימון של עד 80% מכספי הקרן, בתנאים משתלמים מאד.

 

הלוואה כנגד פיקדון, גם יכולה להיות אפשרות טובה עבורכם, אם יש לכם פיקדון בנקאי גדול.

 

לסיכום:

 

אם אתם רוצים לקבל מימון לקניית רכב, בכל שיטה שתבחרו, ליסינג אמריקאי, מימוני או תפעולי, מלאו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס בתחתית העמוד ותקבלו בעזרת המערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות של ספקים בליסינג מימוני לעסקים שיתאימו בדיוק לנתוני הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT 

השוואת ספקים בקניית רכב לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו