קניית רכב לעסק בשיטת ליסינג במימון מלא לעסקים

רוצה לקנות רכב חדש לעסק?

 

מחפש מימון לקניית רכב לעסק שלך?

 

הגעת למקום הנכון!

 

בעמוד זה נספק לך את כל המידע לגבי קניית רכב לעסק בשיטת הליסינג האמריקאי - ליסינג במימון מלא, כדי שתוכל לבחון את כל האפשרויות העומדות לרשותך לפני שתקבל החלטה.

 

מהו ליסינג במימון מלא?

 

קניית רכב בשיטת הליסינג האמריקאי - ליסינג מלא, היא בעצם רכישת רכב לעסק עם מימון מלא של העסקה. חברת הליסינג משיגה עבורך את ההלוואה לצורך קניית הרכב, בתנאים נוחים. היתרון הגדול של השיטה, הוא, שאתה לא צריך להתרוצץ בחיפוש וגיוס הלוואה לרכישת רכב, אלא מקבל את ההלוואה ''על מגש של כסף'' ולך נשאר רק לחתום. אין צורך במתן מקדמה או כל תשלום ראשוני אחר.

 

איפה העוקץ?

 

על פניו זה נשמע מעולה, מה יכול להיות יותר טוב מזה? אבל חשוב לזכור, שלשיטת הליסינג המלא ישנם גם חסרונות שבמבט שטחי לא בהכרח תגלו אותם.

 

כאשר אתם קונים רכב לעסק בליסינג במימון מלא, אתם משלמים למעשה את הסיכון שהחברה המלווה לוקחת על עצמה ברגע שהיא נותנת לכם הלוואה. המחיר של הרכב בליסינג מלא, יהיה בדרך כלל קרוב מאד למחיר המחירון המלא ולא תנתן לכם הנחה נוספת. 

 

בנוסף, כאשר לוקחים ליסינג במימון מלא, התשלומים מתייחסים לערכו של הרכב בזמן הקנייה ולא משקפים באמת את ירידת הערך שהרכב צובר עם הזמן. גובה התשלומים לא משתנה גם אם חל שינוי משמעותי במחיר הרכב אם תתגלה בו תקלה וכד'. 

 

דבר חשוב נוסף שיכול לקרות, זה שבמשך הזמן תגלו שאתם מתקשים לעמוד בהחזרים החודשיים על הרכב ותתקשו מאד לצאת מהעסקה הזאת.

 

אז מהן האופציות העומדות לרשותכם?

 

אם אתם זקוקים לרכב חדש לעסק שלכם, אתם יכולים לשקול חלופות אחרות כדי להשיג מימון לצורך קניית הרכב. כך למשל, תוכלו להעזר בנטילת משכנתא לכל מטרה - שזוהי בעצם הלוואה בנקאית גדולה בתנאי משכנתא סופר משתלמים והיא ניתנת כנגד נכס מסחרי.

 

אם יש לכם ציוד כבד או מכונות, תוכלו לקבל תמורתו הלוואה כנגד ציוד מסחרי.

 

כבעלי עסק, תוכלו גם להשתמש באופציה של הלוואה כנגד נכיון שיקים בבנק או בחברה חוץ בנקאית, הגדלת מסגרת אשראי או שירות פקטורינג לעסקים

 

גם הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל, מאפשרת לכם לקבל מימון של עד 80% מכספי הקרן, בתנאים משתלמים מאד.

 

אז לפני שאתם ממהרים לקחת ליסינג במימון מלא, בדקו קודם כל אם מיציתם את כל האפשרויות הקודמות המעניקות לכם שקט נפשי ויותר בטחון בעסקה שלכם.

 

אז מה לעשות?

 

אם בכל זאת, מכל סיבה שלהיא, אתם עדיין חושבים שליסינג במימון מלא יכול לעזור לכם בקניית הרכב לעסק שלכם, מלאו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס בתחתית העמוד ותקבלו בעזרת המערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות של ספקים בליסינג במימון מלא לעסקים שיתאימו בדיוק לנתוני הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT


 

השוואת ספקים בקניית רכב לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו