טיפול פלזמה ליפטינג להצערת עור הפנים

רוצים לשפר את מראה עור הפנים שלכם?

 

להראות צעירים ובריאים יותר?

 

יש פתרון!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו להגשים את החלום ולשפר את מראה הפנים, להעלים פגמים ולטשטש צלקות.

 

אנשים רבים, גברים ונשים כאחד היו מעוניינים לשפר את מראה הפנים ולהעלים קמטי גיל וצלקות. בכתבה זו נסביר אודות שיטת הטיפול פלזמה ליפטינג PRP להצערת פנים ואיך היא תוכל לעזור לכם לקבלת התוצאה הרצויה לעור הפנים שלכם, מיצוק הפנים, הרמת פנים והחלקת קמטים.

 

הזדקנות עור הפנים

 

עם הזמן והגיל, תהליכי ההתחדשות של הגוף וחילוף החומרים של התאים מואט ולכן עור הפנים הולך, מתקמט ומזדקן. כדי לעצור את הזדקנות עור הפנים, יש צורך להפעיל מחדש את מנגנון חידוש התאים. מה שיפה בדבר הזה, זו העובדה שהדם שלנו מכיל את כל החומרים הדרושים לתפקוד תקין של התאים, כולל מנגנון ההתחדשות העצמי של הגוף.

 

הדם שבגופנו מורכב מטסיות דם האחראיות על קרישיות הדם. כאשר ישנה עליה משמעותית בריכוז הטסיות בפלזמה (החומר העיקרי של הדם) מתרחשות בגוף תגובות שונות העשויות לשנות את פעילות התאים ולשפר את תפקוד הגוף כולו. טסיות הדם מכילות מולקולות רגולטורים המספקות את התחדשות הרקמות במצבים של פגיעה או הפסקת פעולת התאים.

 

כדי להשתמש בנפלאות שהדם שלנו מייצר באופן טבעי לחלוטין, פותחה שיטת הפלזמה ליפטינג להצערת עור הפנים.

 

מהי שיטת הפלזמה ליפטינג PRP ?

 

הפלזמה ליפטינג היא שיטה המעודדת את השבת הנעורים לפנים ללא צורך בניתוח והיא מתבססת על החומר הטבעי שנמצא בדם שלנו: הפלזמה.

 

הפלזמה היא נוזל צהבהב הנמצא בתוך זרם הדם והיא מכילה טסיות דם רבות. הפלזמה מוזרקת למקום הבעייתי בפנים ומפעילה את התפקוד הלקוי של רקמות החיבור. מה שקורה כתוצאה מכך, זה שהתאים של רקמות הדם מתחילים להרכיב את החלבונים שאחראים על גמישות העור: הקולגן, האלסטין והחומצה ההיאלורונית. בנוסף, שכבת העור האמצעית המכונה: דרמיס, מתחדשת ומתחיל גירוי של התאים השייכים למערכת החיסון. 

 

כך מופעל מנגנון ההתחדשות של העור באופן טבעי וללא צורך בהתערבות כירוגית כזו או אחרת, אלא בשימוש בחומרים טבעיים שהגוף בעצמו מייצר.

 

למי כדאי לבצע טיפול בפלזמה ליפטינג?

 

בעקרון הטיפול מתאים לכל אוכלוסיה ומכל גיל, אך בדרך כלל סימני הזדקנות העור יופיעו מעל גיל 35.

הטיפול מומלץ גם במצבים של יובש תמידי והתקלפות העור, אקנה, סימני מתיחה ועוד.

 

טיפול בפלזמה לא מומלץ במצבים של דיכוי המערכת החיסונית, הריון, הפרעות נפשיות, סוכרת, מחלות דם וכד'.

 

כיצד מתבצע טיפול בפלזמה ליפטינג להצערת הפנים?

 

עוד לפני תחילת הטיפול יש לבצע הכנות מקדימות הכוללות: הוצאת מזון מטוגן ושומני מהתפריט כיום לפני הטיפול וכן כ -4 שעות לפני תחילת הטיפול מומלץ להמנע מאכילה ולשתות הרבה.

 

כדי לקבל פלזמה העשירה בטסיות דם, לוקחים דגימת דם מהמטופל למבחנה מיוחדת. דגימת הדם הזו דומה לבדיקת דם רגילה. השלב הבא הוא ניקוי הדם והנחתו בצנטריפוגה מיוחדת המחלקת אותו לשלושה חומרים: פלזמה דלה בטסיות, פלזמה עשירה בטסיות ותאי דם אדומים. לאחר מכן בוחרים את הפלזמה העשירה ביותר בטסיות דם פעילות. תהליך זה הינו אוטומטי ונמשך כ 15 דקות בלבד.

 

לאחר קבלת הפלזמה העשירה בטסיות דם, מחדירים אותה לשכבת הדרמיס (שכבת העור האמצעית) של המטופל. ואז מתרחשת הפעולה הטבעית של ייצור סיבי קולגן ואלסטין ומתרחשת מתיחה טבעית של עור הפנים.

 

התהליך כולו נמשך כשעה ולא מצריך הרדמה. 

 

האם ישנן תופעות לוואי לטיפול?

 

מכיוון שהחומר המוזרק לעור הינו מגוף האדם עצמו, לא תהייה לטיפול כל תגובה אלרגית או תגובת דחייה של הגוף כמו בהחדרת גוף זר.

 

בנוסף, אין צורך בתקופת שיקום או החלמה וניתן לחזור לשגרת חיים מלאה מייד בתום הטיפול.

 

כמה טיפולים נדרשים כדי לראות תוצאות?

 

השינויים לטובה נראים לעין כבר לאחר הטיפול הראשון. כדי לקבל אפקט של עור חלק כדאי לבצע בין 2 - 3 טיפולים עם הפרשי זמן של 6 חודשים בין טיפול לטיפול.

 

מה יקרה לעור הפנים שלי לאחר טיפול בפלזמה ליפטינג?

 

התוצאות שיתקבלו בעור הפנים שלכם יהיו מפתיעות בהחלט. לא מדובר רק על הצערת עור הפנים או על החלקת קמטים, אלא בהתחדשות טבעית של העור, מיצוק, העלמת סימנים כהים, לחות מיטבית, שיפור גוון הפנים, הסרת צלקות ועוד.

 

בקיצור, העור שלכם יהפך לחלק, קטיפתי ובריא יותר מאי פעם.

 

היכן מבצעים טיפול של פלזמה ליפטינג להצערת העור?

 

טיפול PRP - פלזמה ליפטינג להצערת העור מבוצע במרפאות אסתטיקה המתמחות בכך.

 

כדי לקבל הצעה משתלמת ביותר להצערת פנים בשיטת פלזמה ליפטינג מהמרפאות המומלצות להצערת פנים, השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות באזור מגוריכם המתמחות טיפולי PRP להצערת פנים בשיטה מתקדמת.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT 

השוואת מרפאות להחלקת קמטים בהצערת פנים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}