נימים ברגליים ובפנים - כיצד לטפל באמצעות טכנולוגיית לייזר

תראי איך נימים הבולטים שלך נעלמים כבר בזמן הטיפול!

 

ללא מגע ישיר עם העור, ללא תרופות וחומרים כימים עם חזרה מיידית לשגרה!

 

הנימים מגיבים באופן מיידי כך שהמטפל מקבל אינדיקציה להשגת התוצאות בזמן אמת.

 

קיים טיפול משולב גם להעלמת ורדים. 


מהות השיטה: 


מכשיר לייזר חדשני מחדיר את קרן הלייזר ישרות לעומקו של הנים, מבלי לפגוע ברקמות העור, לכן הטיפול דורש פחות אנרגיית חום להעלמת נימים וכנגזרת מכך הטיפול עצמו הופך לקל ויעיל יותר למטופלים.

 

כיצד מתבצע טיפול?


רופא מכוון את קרן הלייזר לנים ללא מגע ישיר עם העור. הנים מגיב באופן מידי ומספק למטפל אינדיקציה על הצלחת הטיפול בזמן אמת. לקוח מרגיש עקצוצים בדומה לעקיצה של יתוש. אחרי טיפול אפשר לחזור לשגרה.

 

 

 

 

מעלימים גם ורידים בולטים! 

 

הכי קל להעלים ורידים גדולים ברגליים בעזרת סקלרותרפיה, שיטת טיפול שרופאים שונים ברחבי העולם צברו בה ניסיון נרחב – הזרקת "קצף” מיוחד ש"מדביק" את כלי הדם מבפנים ובכך מוביל להיעלמותם. הדם מופץ מחדש לכלי דם אחרים תוך הסרת כאבים והרגשת כובד ברגליים.


העלמת נימים בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם:

 

אנו מבקשים ליידע אותך בדבר זמינותו של טיפול חדשני להעלמת נימי דם, באמצעות הדור החדש של מכשירי הלייזר המתקדמים ביותר בעולם שמסופקת דרך מרפאות אסתטיקה שונות ברחבי הארץ. 

 

 

 

 

 

לייזר הדור החדש ויעילותו בהעלמת נימים

 

מכשירי הלייזר מהדור החדש מאפשרים להעלים נימים בצורה נוחה, מהירה ובטוחה, ולהגיע לתוצאה אסתטית טובה יותר. לדור החדש של הלייזרים אורך גל מותאם, המונע כוויות ומכוון את הלייזר ישירות לעומק בו מצויים הנימים. הדבר מתבצע ללא מגע עם העור, כאשר קרן הלייזר הממוקדת היטב פוגעת היישר בנימים ומכווצת אותם מיידית.

 

מערכת מחשוב מתקדמת מחשבת את אורך חדירת הקרן ועומקה בדיוק רב, דבר החוסך סבל מיותר מן המטופלים. הטיפול מאפשר להעלים נימים ונקודות אדומות בפנים, או להעלים ורידי עכביש, באופן יעיל ומהיר מכל מכשירי הלייזר האחרים. הטיפול מותאם לכלי דם שרוחבם עד 4 מ"מ, כאשר נימי הדם הם בצבע אדום או כחול. הלייזר אינו משפיע על ורידים בולטים. ניתן להשיג תוצאה תוך מספר טיפולים, כתלות בגודל הנימים ובאספקת הדם.

 

 

 

 


 Fotona Technology  היא החברה הבינלאומית המובילה בתחום הלייזרים הרפואיים. מאז הקמתה בשנת 1964, Fotona שוברת בקביעות את שיאי התע שייה עתירת המדע והטכנולוגיה בתחום הלייזרים הרפואיים והאסתטיים. במפעלי Fotona משולבים ידע, ניסיון ומצוינות טכנולוגית יחד עם המכשור האופטי המתקדם בעולם לצורך פיתוח מערכות לייזר חדשניות– כאלו העומדות בדרישות מחמירות ביותר של רשויות בינלאומיות ובעיקר של המטופלים הדורשים תוצאות איכותיות וטיפולים קלים ומהירים בקשת רחבה של תחומים: השתלות שיניים בלייזר, הסרת שיער, פילינג, טיפול באקנה, הסרת קעקועים, שאיבת שומן, הסרת פיברומות, טיפולי ורידים ונימים, טיפולי פטריות בציפורניים ועוד.
 

 

השוואת מרפאות להעלמת נימים / ורידים באסתטיקת כלי דם

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}