הלוואות מהירות לעסקים - כיצד משיגים הלוואה מיידית לשיפור תזרים העסק?

מחפשים הלוואה מהירה לעסק?

 

רוצים לשפר את תזרים המזומנים העסקי?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם קבלת הלוואה מיידית לעסק ושיפור אופטימלי של תזרים המזומנים בלי לשלם ריביות מיותרות ובלי להסתכן עם סכומים שלא תוכלו לעמוד בהם.

 

במציאות העסקית הדינמית של המאה ה-21 נוצרים מקרים רבים שבהם יש צורך מידי בסכום כסף גבוה. לפעמים המטרה היא שיפור תזרים המזומנים, לעתים ניצול הזדמנות עסקית אטרקטיבית שלא תשוב וישנם עוד מצבים שבהם הלוואה מהירה לעסק היא הפתרון הנכון ביותר בשבילכם.

 

הדרך הטובה ביותר להבטיח תזרים מזומנים אופטימלי בלי לשלם יותר מדי על אותה הלוואת אקספרס לעסק, וגם בלי להסתכן יתר על המידה עם אשראי שלא תוכלו להחזיר, היא להיעזר בשירותיו של יועץ כלכלי מנוסה. דרך קונטקט תוכלו למצוא יועצים בקיאים מאוד בכל רחבי הארץ - מוזמנים למלא פרטים ואנשי המקצוע המתאימים ביותר יפנו אליכם תוך זמן קצר.

 

1. הלוואות דיגיטליות ישירות של הבנקים

 

המקור האפשרי הראשון של הלוואות בזק לעסקים הם הבנקים. רוב הבנקים המובילים בארץ מציעים הלוואה דיגיטלית עם מינימום בירוקרטיה, ללא בטחונות ובתוך זמן קצר במיוחד.

 

* בנק לאומי - מציע הלוואה בקליק של עד 200,000 ש"ח ולפרק זמן של עד 5 שנים.

 

* בנק הפועלים - שירות אשראי ברגע לעסקים מאפשר לכם לקבל עד 400,000 ש"ח, גם כן לעד 5 שנים.

 

* בנק דיסקונט - הלוואה מיידית לעסקים של דיסקונט היא בסכום של עד 100,000 ש"ח. תנאי ההחזר נקבעים בהתאם לסוג העסק.

 

* בנק אגוד - מציע הלוואות מהירות גם לעסקים, כולל כאלה שאין להם חשבון בבנק זה, בסכום של עד 40,000 ש"ח.

 

* בנק הבינלאומי - הלוואות אונליין בסכום של עד 150,000 ש"ח ולפרק זמן של עד 8 שנים.

 

* בנק אוצר החייל - אשראי ישיר בגובה 150,000 ש"ח ולתקופה של עד 7 שנים.

 

בכל המקרים הריבית נקבעת על בסיס ריבית הפריים ובהתאם למאפיינים הספציפיים של העסק שלכם. יועץ כלכלי אובייקטיבי יעזור לכם להבין כמה באמת עולה לכם אותה הלוואה מיידית לעסק ולהשוות אותה לאפשרויות נוספות.

 

2. הלוואות מבנקים דרך יועצים פיננסיים

 

היתרון העיקרי של ההלוואות הדיגיטליות של הבנקים הוא הפשטות, כשברוב המקרים תוכלו לקבל את הכסף ישירות לחשבון אפילו בלי להגיע לסניף.

 

במקרים שבהם הבנק מסרב להעניק לכם הלוואה אונליין, עדיין תוכלו לקבל ממנו כסף - דרך יועץ פיננסי שעובד מול הבנק ומשכנע אותו להעניק הלוואות בזק לעסקים גם אם בשלב הראשון הם נתפשים על-ידו כבעייתיים או ככאלה שעלולים לא לעמוד בהחזרים.

 

מבחינת הסכומים ותקופת ההחזר אין הבדלים מהותיים בין הלוואות אלה לבין ההלוואות אונליין, אבל הריבית תהיה בדרך כלל קצת יותר גבוהה בגלל שהבנק מייחס למתן הכסף סיכון מוגבר. מו"מ מקצועי מול מספר בנקים עשוי להוזיל גם את הריבית.

 

3. גופים חוץ בנקאיים

 

חוץ מהבנקים ישנם עוד גופים ששמחים להעניק הלוואות אקספרס לעסקים. בין החברות החוץ בנקאיות שעוסקות במתן אשראי עסקי: חברות האשראי (מקס מבית לאומי קארד, ישראכרט, כ.א.ל), מימון ישיר ועוד. במימון ישיר למשל ניתן לקבל הלוואה מידית בסכום של עד 80,000 ש"ח, בלי שיעבודים ובמהירות רבה, כשתקופת ההחזר היא עד 60 חודשים.

 

גם חברת כרטיסי האשראי כ.א.ל מעניקה הלוואות מהירות לעסקים בסכומים של עד 80,000 ש"ח ולפרק זמן של עד 60 חודשים. מקס עסקים (ששייך ללאומי קארד) מעניק הלוואת בזק לעסק בסכום של עד 500,000 ש"ח (!), בלי בטחונות ולתקופה של עד 5 שנים. עסקים שסולקים דרך לאומי קארד יכולים לקזז את ההחזר החודשי של ההלוואה מהסכומים שמגיעים להם בזכות הסליקה. בישראכרט סכום ההלוואה המרבי נקבע בהתאם למאפייני העסק וגם חברה זו מציעה פתרונות מותאמים אישית לעסקים שסולקים דרכה.

 

גם חברות ביטוח כמו מגדל, הפניקס ואחרות מציעות הלוואות - על בסיס שעבוד של מוצר פנסיוני (קרן פנסיה, קופת גמל וכו'). בנוסף ישנן עוד חברות רבות ולא מוכרות שמעניקות אשראי עסקי מהיר באישור משרד האוצר. חשוב להדגיש שלא מדובר בשוק אפור אלא בגופים שקיבלו רישיון מהמדינה להעניק הלוואות לעסקים - היתרון העיקרי שלהם הוא הגמישות המרבית ובהתאם האפשרות לקבל את הכסף תוך פרק זמן קצר, והחיסרון הוא הריבית הגבוהה יותר.

 

בין החברות החוץ בנקאיות הבולטות: אילון השקעות, גמא (ששייכת לקבוצת הפניקס), פנינסולה (ששייכת לבית ההשקעות מיטב דש), נאוי גרופ (ששווי השוק שלה הוא כ-600 מיליון ש"ח) ועוד. מומלץ לפנות אליהן עם יועץ כלכלי מיומן שמכיר את החברות בשוק ויודע להתאים לכל עסק את המקור האידיאלי לשיפור תזרים המזומנים.

 

4. פלטפורמות P2P

 

אופציה חדשה יחסית שנשענת על טכנולוגיה מתקדמת. מי שמספק לכם את הכסף באפיק זה הוא אדם פרטי, וליתר דיוק אתם יכולים לבחור בין לא מעט אנשים שמוכנים לסמוך עליכם ולהעניק לכם את הסכום הדרוש - כל אחד בתנאים שלו.

 

הריבית בהלוואות P2P (ראשי תיבות של Peer 2 Peer, או הלוואות בין עמיתים) משתנה בהתאם למידת האמון שכל עסק מצליח לעורר. לרוב מדובר על ריבית גבוהה יותר מזו שגובים הבנקים אבל לא בהכרח גבוהה יותר מזו של הגופים החוץ בנקאיים. חיפוש מושכל בעזרת יועץ כלכלי מיומן במספר פלטפורמות שכאלה עשוי להוביל לקבלת ההלוואה הרצויה בתנאים טובים.

 

השחקניות העיקריות בשוק השידוכים בין מי שזקוק לכסף לבין מי שמוכן להלוות אותו: ביזלנד (Bizland), קרדיטפלייס, בלנדר, טריא, BTB Israel ומיטב דש הלוואות. גופים אלה (וגם אחרים) מפוקחים על-ידי משרד האוצר בהתאם לחוק משנת 2017.

 

5. שוק אפור

מקור אפשרי נוסף, אבל בהחלט לא מומלץ, לקבלת הלוואת אקספרס לעסק הוא השוק האפור. הסיבה לכך שהוא לא מומלץ היא הריבית הגבוהה מאוד שתשלמו עבור הכסף ופוטנציאל ההסתבכות המשמעותי. מומלץ לגייס אשראי בדרך זו רק אם אין שום ברירה אחרת.

 

יועץ כלכלי בקיא ומנוסה יעזור לכם כאמור להשיג את הכסף הדרוש לעסק שלכם בתנאים הטובים ביותר ומגופים שאפשר לסמוך עליהם.

 

דרך קונטקט תוכלו להגיע ליועצים הכלכליים המובילים בישראל והמתאימים לכם ביותר.

 

כל שעליכם לעשות הוא, להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת החכמה שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעת מחיר של יועצים כלכליים מומלצים המתמחים במתן פתרונות של הלוואות מהירות לעסקים.

 

המערכת שלנו שולחת אליכם אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם, כך שאתם חוסכים זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו