נטילת הלוואות לעסקים לפי הצלחה

מחפשים הלוואה לעסק כך שתשלמו אך ורק אם הצלחתם לקבל את המימון המבוקש?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם גיוס הלוואות לעסקים על בסיס הצלחה בלבד, כך שלא תשלמו כלל במידה ולא הצלחנו לגייס עבורכם את ההלוואה המתבקשת.

 

שוק האשראי בימינו משוכלל מאוד, ובהתאם לכל בעל עסק שזקוק להלוואה יש אפשרויות רבות: בנקים, חברות אשראי, חברות מימון חוץ בנקאיות בעלות רישיון ממשרד האוצר, שלל קרנות ובהן גם הקרן להלוואות בערבות מדינה, חברות ביטוח וגם אנשים פרטיים שמוכנים לספק כסף לעסקים באמצעות פלטפורמות דיגיטליות של הלוואות P2P.

 

למרות זאת בחלק גדול מהמקרים כדי לקבל את הסכום המבוקש, ובתנאים אופטימליים (ששווים הרבה מאוד כסף), נדרשת עזרה - של יועץ כלכלי עם ניסיון בגיוס הלוואות לעסקים. בשלב זה עולה באופן טבעי השאלה האם כדאי לשלם ליועץ שכר טרחה מראש, או רק לאחר הצלחה מול הגופים שאליהם פונים.

 

הלוואה לעסק לפי הצלחה - יתרונות

 

היתרון הראשון של תשלום עבור גיוס הלוואות לעסקים על בסיס הצלחה הוא הביטחון - בדרך זו אתם יודעים שלא תצטרכו לשלם שקל לפני שקיבלתם את הכסף שהעסק זקוק לו.

 

בנוסף יש תחושת ביטחון טובה יותר, שכן יועץ שיקבל את שכרו רק אחרי שיצליח לגייס עבורכם את ההלוואה המבוקשת, ובתנאים טובים, מחויב לתהליך באופן מוחלט. יחד עם זאת חשוב להדגיש שיועצים כלכליים איכותיים יעשו את המקסימום עבורכם בכל מצב, גם בזכות היושרה המקצועית וגם למען המוניטין שלהם.

 

החסרונות של גיוס הלוואות לעסקים על בסיס הצלחה

 

החיסרון העיקרי של גיוס הלוואה לעסק לפי הצלחה הוא הסכום הגבוה יותר שתשלמו אחרי השלמת התהליך.

 

באופן טבעי יועץ שמסתכן ומשקיע שעות עבודה רבות בלי לקבל תמורה מראש מסתכן במידה רבה, ולכן התשלום עבור השירות והאפשרות לקבל את ההלוואה הנחוצה לכם יהיה גבוה יותר. בדרך כלל שכר הטרחה במקרים אלה יהיה אחוז מסוים מגובה ההלוואה שאושרה לכם, ובהתאם למורכבות התיק.

 

למי מתאימה האופציה של הלוואה לעסק על בסיס הצלחה?

 

במקרים שבהם ישנו קושי ממשי לגייס הלוואה לעסק, האפשרות של תשלום רק לאחר קבלת הכסף חוסכת לכם הוצאות מיותרות אם בסופו של דבר המהלך לא צלח. גם לעסק שתזרים המזומנים שלו מקשה עליו לממן הוצאות נוספות על אלה השוטפות, גם אם הן כדאיות מאוד, מומלץ לשקול את האופציה של הלוואות לעסקים לפי הצלחה.

 

מצד שני כאמור העלות של השירות עולה כשמשלמים עליו רק בסוף הדרך, כך שבסופו של דבר ההחלטה החשובה באמת היא לאו דווקא שיטת התשלום אלא בחירת היועץ הכלכלי המתאים לכם ביותר, זה שיספק את הסחורה.

 

איך לבחור יועץ כלכלי וכיצד נקבע שכר הטרחה?

 

עלות השירות של גיוס הלוואה לעסק על בסיס הצלחה משתנה בהתאם לסכום המבוקש, ריבית המטרה של ההלוואה, היסטוריית האשראי של העסק, הביצועים שלו בשנים האחרונות (לפחות 3) וגם למוניטין של כל יועץ כלכלי יש השפעה על שכר הטרחה.

 

על-מנת למצוא יועץ כלכלי מיומן שמוכן לעבוד גם בתנאים של תשלום על הלוואות לעסקים לפי הצלחה, ובמחיר אטרקטיבי, מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו ב-CONTACT עובדים עם היועצים המובילים בכל אזור בארץ, ודרכנו תוכלו למצוא בקלות וביעילות את איש המקצוע המתאים לכם ביותר.

 

כל מה שעליכם לעשות זה, להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ולקבל מאיתנו עד 3 הצעות של יועצים כלכליים מומלצים המעניקים שירות של נטילת הלוואות לעסקים על בסיס הצלחה.

 

חכסו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

 

 

השוואת ספקים בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו