הלוואה לקניית רכב לעסק או ליסינג במימון מלא - מה עדיף?

יש לכם עסק או חברה בע''מ ואתם מעוניינים לרכוש רכב לעסק?

 

מחפשים מימון לרכישת רכב ולא יודעים במה לבחור?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

בכתבה הזו נביא בפניכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בקניית רכב לעסק, אם זה בהלוואה עסקית או ליסינג במימון מלא, כך שתוכלו להחליט בעצמכם באיזו סוג מימון לבחור.

 

הלוואה לרכישת רכב חדש - כל האפשרויות

 

1. הלוואת סולו מהבנק - אם העסק שלכם מתנהל בצורה פיננסית בריאה ותקינה לחלוטין, לא היו לכם הגבלות בעבר על החשבון ולא היה לכם אף פעם תיק פתוח בהוצאה לפועל, האפשרות הקלה והטובה ביותר עבורכם זה לפנות לבנק שבו מתנהל החשבון העסקי שלכם ולבקש הלוואת סולו לצורך מימון רכישת הרכב המבוקש. בסוג הלוואה זה, תוכלו להתמקח מעט על הריביות ועל פריסת ההחזרים החודשיים.

 

2. הלוואה חוץ בנקאית לעסקים -  ישנן כיום הרבה מאד אופציות חוץ בנקאיות, כגון: חברות אשראי, חברות ביטוח, ליסינג ועוד. כולן חברות מוכרות ויציבות המאושרות על ידי משרד האוצר והן מעניקות הלוואות לרכב למוגבלים בבנק או לכל מטרה אחרת.. הגופים הללו אמינים ומקצועיים וכל תהליך קבלת ההלוואה על ידם הינו מהיר ונח ללא בירוקרטיה הקיימת בבנקים ומבלי לפגוע במסגרת האשראי שלכם.

 

3. הלוואה לכל מטרה מהבנק כנגד שעבוד נכס - הלוואה לרכישת רכב חדש נקראת גם הלוואה לכל מטרה והיא מתבצעת כנגד שעבוד נכס מסחרי או דירה לבנק. הנכס המשועבד יכול להיות דירה, חלקת אדמה, חנות, רכב או כל פריט אחר בעל ערך כספי גבוה. ההלוואה הזו דומה בעצם לשאר ההלוואות כאשר ההבדל היחיד ביניהן הוא שהנכס המשועבד משמש תחליף לבטחונות הכללים הנדרשים על ידי הבנקים כגון: דו''ח תנועות עובר ושב בחשבון ועדי ערבות להלוואה וכן היא ניתנת בתנאים טובים יותר של פריסה וריביות נמוכות. הלוואות כאלו ניתנות בדרך כלל לתקופה של עד 25 שנים (תלוי בגובה הסכום לו תדרשו) וניתן לחלק אותן למספר תנאי תשלום, ממש כמו במשכנתא, למשל: ריבית קבועה וריבית ומשתנה, קרן צמודה למדד ולא צמודה למדד וכד'.

 

4. הלוואה כנגד משכון נכס מגוף חוץ בנקאי - יש לכם אפשרות לקבל הלוואה חוץ בנקאית כנגד שעבוד נכס. ממש כמו בבנק, אותה פרוצדורה פחות או יותר ותנאי הלוואה יחסית נוחים מהלוואה חוץ בנקאית רגילה. למרות כל היתרונות הקיימים בסוג הלוואה כזו, רק אנשים מעטים יודעים על קיומן. הנכס או הדירה שבבעלותכם יכולה להיות מקפצה עבורכם למימון רכישת הרכב.

 

ליסינג במימון מלא

 

קניית רכב בשיטת הליסינג האמריקאי - ליסינג מלא, היא בעצם רכישת רכב לעסק עם מימון מלא של העסקה. חברת הליסינג משיגה עבורך את ההלוואה לצורך קניית הרכב, בתנאים נוחים. היתרון הגדול של השיטה, הוא, שאתה לא צריך להתרוצץ בחיפוש וגיוס הלוואה לרכישת רכב, אלא מקבל את ההלוואה ''על מגש של כסף'' ולך נשאר רק לחתום. אין צורך במתן מקדמה או כל תשלום ראשוני אחר.

 

אז מה לעשות?

 

אם אתם חושבים שליסינג במימון מלא יכול לעזור לכם בקניית הרכב לעסק שלכם, מלאו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס בתחתית העמוד ותקבלו בעזרת המערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות של ספקים בליסינג במימון מלא לעסקים שיתאימו בדיוק לנתוני הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בקניית רכב לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו