גיוס הלוואות לעסקים מקרן בנק הפועלים


צריכים הלוואה לעסק שלכם?

 

מחפשים הלוואה לעסק מקרן בנק הפועלים?

 

בין אם אתם מתכננים לפתוח עסק, או שכבר יש לכם עסק קיים או חברה בע"מ ואתם צריכים לקחת הלוואה לעסק שלכם לכל מטרה, אתם במקום הנכון!

 

כאן תקבלו מידע על גיוס הלוואה מקרן בנק הפועלים.  


הטכנולוגיה המתקדמת שלנו תערוך השוואה בין היועצים הכלכליים הרשומים בזירה ותאתר עבורכם עד 3 מבעלי המקצוע האידיאליים ביותר, בהתאם לבקשה שלכם, לקבלת הצעת מחיר נוחה במקום אחד!

 

קרן פועלים לעסקים היא אחד הגופים הבולטים בתחום האשראי העסקי. הקרן, שפועלת בשיתוף כלל ביטוח, מסייעת לעסקים קטנים ובינוניים ומתחייבת למינימום בירוקרטיה ומקסימום גמישות.

 

הלוואה מקרן בנק הפועלים לעסקים – מי זכאי?

 

ההלוואות מקרן פועלים מתאימות לכל סוגי העסקים: קטנים (כאלה שבשנה החולפת מחזור המכירות שלהם היה עד 25 מיליון ש"ח), בינוניים (כאלה שבשנה החולפת המחזור העסקי שלהם היה 25-50 מיליון ש"ח) וגם כאלה שעדיין לא התחילו לפעול.

 

השימוש המיועד לכספי ההלוואה מקרן בנק הפועלים מתאים לכל סוגי העסקים - ההלוואה מיועדת למי שמקים עסק חדש, למי שרוצה להרחיב עסק קיים וכהון חוזר להבטחת תפעול שוטף אופטימלי של העסק. הלוואות לעסקים של קרן פועלים מיועדות ללקוחות הבנק ולמי שמצטרף אליו. כדאי לדעת שבנק זה מפעיל בנוסף קרן ייעודית לנשים בעלות עסקים קטנים.

 

הלוואה לעסק מקרן פועלים - מה גובה ההלוואה המקסימלי שניתן לקבל?

 

* עסקים בהקמה עד 500,000 ש"ח


* עסק שהמחזור השנתי שלו הוא פחות מ-5 מיליון ₪ עד 500,000 ש"ח


* עסק עם מחזור שנתי של 5-25 מיליון ₪ - 10% מהמחזור השנתי או עד 2 מיליון ש"ח (הסכום הנמוך מבין שתי האפשרויות)


* עסק בעל מחזור שנתי של 25-50 מיליון ש"ח - 10% מהמחזור השנתי או 3 מיליון ש"ח (הסכום הנמוך מבין שתי האפשרויות)


* יצואנים - 12% מהמחזור השנתי, עד תקרה של בין 2-3 מיליון ש"ח בהתאם לגובה המחזור השנתי

 

הלוואה מקרן פועלים לעסקים – מהם תנאי האשראי

 

  • לעסקים בינוניים שזקוקים להלוואה למטרת הון חוזר, תקופת ההחזר היא 24 חודשים מתוכם 3 חודשי גרייס. בשאר המקרים תקופת ההלוואה היא עד 72 חודשים ומתוכם שנה אחת גרייס.

 

  • נדרשת ערבות אישית של בעלי העסק וכן בטחונות בגובה רבע מסכום ההלוואה. הלוואה שמיועדת לרכישת נכס או ציוד מחייבת שעבוד שלהם. עסקים בינוניים עם שעבוד כללי על נכסי החברה לטובת בנק אחר יידרשו לבטל אותו או לחילופין לחתום על פרי פסו.

 

  • הריבית מבוססת על הפריים, ומשתנה בהתאם לשיקולי הבנק ולמאפיינים הספציפיים של העסק. מומלץ להיעזר ביועץ כלכלי מנוסה כדי לשפר את התנאים ולהבטיח ריבית מינימלית.

 

מה כולל התהליך לקבלת הלוואה מקרן בנק הפועלים?

 

  • בשלב הראשון העסק נדרש להכין תוכנית עסקית בפורמט קבוע ולשלוח אותה לחברת BDI. ניתן לקבל אישור עקרוני לזכאות להלוואה עוד לפני הכנתה של התוכנית - באמצעות שליחת טופס בקשה מקדמית.

 

  • לתוכנית העסקית יש לצרף את כל המסמכים הרלוונטיים, כולל תדפיס של רשם החברות, במקרה של חברה, דוחות מבוקרים ל-3 השנים הקודמות, מאזני בוחן של השנתיים האחרונות, דוחות מע"מ של השנה החולפת, דוחות פירוט ניכיונות, דוחות פירוט הלוואות (או לחילופין לוחות סילוקין) עבור כל הלוואה קיימת, טפסי 102, דפי חשבון ל-3 החודשים האחרונים ודו"ח ריכוז יתרות בכל אחד מחשבונות הבנק של העסק ועוד.

 

  • השלב הבא כולל בדיקה של BDI לגבי ההתנהלות הפיננסית של העסק ומצבו הכלכלי. על בסיס הבדיקה תינתן לבנק הפועלים המלצה לגבי מתן האשראי.

 

יועץ כלכלי בעל ניסיון בעבודה מול קרן בנק הפועלים יסייע לכם להבין האם זוהי הקרן המתאימה לכם ביותר בנקודת הזמן הנוכחית ובהתאם למטרות העסק ואם כן - יעביר אתכם את התהליך בהצלחה כדי שתוכלו לזכות בהלוואה בתנאים הטובים ביותר האפשריים.


הטכנולוגיה המתקדמת שלנו תערוך השוואה בין היועצים הכלכליים הרשומים בזירה ותאתר עבורכם עד 3 מבעלי המקצוע האידיאליים ביותר בשבילכם, בהתאם לבקשה שלכם, לקבלת הצעת מחיר נוחה במקום אחד!

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות – CONTACT

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו