איך לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש

יש לכם עסק חדש ואתם מעוניינים לקבל אשראי או הלוואה לעסק?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכך שתוכלו לקבל הלוואה לעסק החדש גם אם אתם בעלי הון עצמי נמוך או ללא הון עצמי כלל.

 

כל עסק, בין שמדובר בחברה גדולה הנסחרת בבורסה או מכולת קטנטנה במושב, כולם זקוקים מידי פעם לנטילת אשאי במהלך הפעילות השוטפת של העסק. הצורך באשראי נגרם מצורת הפעילות העסקית - בעת שההכנסות מהמכירות לא קבועות ולא ניתנות לחיזוי מראש בצורה מדוייקת, בד בבד ההוצאות בעסק הן בגדר הכרח וחובה בכדי להמשיך לייצר או לרכוש סחורה, לשלם לספקים, להחזיק עובדים ולעמוד בתשלומים השוטפים השונים כגון: חשמל, מים, ארנונה וטלפון.

החשיבות של אשראי חיצוני עולה יותר במידה ומדובר ביזמים חדשים שמתכוונים לפתוח עסק חדש. בגלל שרוב העסקים נחשבים בגדר עסק קטן או בינוני, ברוב המקרים אין ברשותם סכומים גבוהים של הון עצמי מספיק כדי להוציא את התוכנית העסקית שלהם לפועל. לכן הם חייבים להסתמך על הלוואה לפתיחת עסק מהבנקים או מגופים חוץ בנקאיים אחרים.

 

אפשרויות להלוואה לפתיחת עסק קטן

 

מאז המשבר הכלכלי בארצות הברית בשנת 2008 שפגם ביציבות הבנקים הגדולים, אנחנו עומדים מול קושי בתנאי האשראי לעסקים וכן לאנשים פרטיים. התופעה מתרחשת בהתאם להוראות של בנק ישראל המעוניין להגן על הבנקים ודורש מהם להגדיל את סכום ההון העצמי ולהקטין את החזקות בנכסים. לכן, במידה והיזם שרוצה לפתוח עסק לא יכול להציג רמה משמעותית של בטחונות כמגד ההלוואה, הסיכוי שלו לקבל אשראי מהבנק לא גבוה.

בכל זאת, ישנה אפשרות ליזמים לקבל אשראי מהקרנות בערבות המדינה המיועדות לתמוך בעסקים קטנים ובינוניים בעלי מחזור עסקאות של עד 100 מיליון ש''ח בשנה. במסגרת קרנות הסיוע האלה ישנם מסלולים שונים לעסקים בהקמה, כאשר המדינה מיוצגת כערבה של בעל העסק. כתוצאה מכך, הבנק מפחית את סיכון האשראי שלו בצורה משמעותית והוא יכול להעניק סכומים גבוהים יותר של הלוואות לעסקים ביתר קלות. חשוב לציין שגם הריבית ותנאי הפריסה של החזר האשראי יהיו טובים יותר מהמקובל בשוק.

 

5 דרכים להשגת הלוואה לפתיחת עסק חדש

 

1. הלוואה מהבנק - כיום בנקים מוכנים לעיתים לבוא לקראת יזמים צעירים ולתת להם הלוואה להקמת עסק חדש גם ללא הון עצמי. בשל העובדה שמדובר בהלוואה מסוכנת מצד הבנק, ההלוואות הללו ניתנות בתנאים לא הכי אטרקטיביים ועם רביות גבוהות. בנוסף, תצטרכו להציג לבנק בטחונות ברמה גבוהה וכן את התוכנית העסקית שלכם ומידת הכדאיות שלה. הבנק יבדוק גם את הסטוריית האשראי שלכם ורק במידה שה BDI שלכם יהיה חיובי בנוסך לכל התנאים שכתבנו לעיל, תוכלו לקבל את ההלוואה.

 

2. פלטפורמות חברתיות - עליות הקמת עסק בשלבים הראשונים שלו לא אמורות להיות גבוהות כל כך וניתן להסתפק גם בהון עצמי נמוך יחסית. לכן, לפני הפנייה לבנק כדאי לבדוק את האפשרות של מימון קטן וממוקד שיתן לכם מעט אויר לנשימה והון עצמי קטן והתחלתי מספיק. עזרה מההורים או משפחה וכן פלטפורמות חברתיות של מימון המון מוכרות כגון: KICKSTARTER, HEADSTART, מימונה וכד', יכולים לעזור ולעשות עבורכם את העבודה ובכך לשפר את עמדת הפתיחה שלכם בנטילת הלוואה לעסק.

 

3. הלוואה מקרן נתן - קרן נתן היא קרן פילנטרופית המציעה הלוואה עד סכום של 240,000 ש''ח לצורך הקמת עסק עצמאי. זו הלוואה שניתנת ללא ריבית וללא דרישה להון עצמי קיים. לשם קבלת ההלוואה תצטרכו לעמוד בכמה תנאים ולהציג תכנית עסקית מפורטת וכן להיות בעלי נסיון בתחום של העסק אותו אתם מעוניינים להקים.

 

4. הלוואה מהאגודה להלוואות ללא ריבית IFLA  - האגודה להלוואה ללא ריבית, IFLA מעניקה הלוואות לפתיחת עסקים קטנים ללא ריבית והצמדה עד לסכום של 90,000 ש''ח, בפריסה של עד 45 חודש. לשם קבלת ההלוואה עליכם לפנות בבקשה לאגודה ולהציג מסמכים ודוחות מתאימים וכן תוכנית עסקית מפורטת למטרת ההלוואה. כבטוחה להלוואה תדרשו להחתים שלושה ערבים מתאימים.

 

5. הלוואה בערבות המדינה - הלוואה הניתנת על ידי כמה מהבנקים בישראל שהמטרה שלה לסייע ולעזור בהקמת  עסקים קטנים ובינוניים. ההלוואה הזו מתאפשרת עקב הערבות שהמדינה נותנת לבנק. המדינה מעמידה לטובת הבנק את הבטוחות הנדרשות לפי גובה ההלוואה ולכן ההון העצמי שידרש מכם יהיה מינימלי ויעמוד על 10% - 25% בלבד.

 

אפשרויות נוספות שכדאי לבדוק

 

בנוסף לקרנות ולגופים שהזכרנו לעיל ישנן קרנות ועמותות רבות הפועלות לקידום אוכלוסיות מוגדרות או עסקים בפריפריה. בדרך כלל ההלוואות ינתנו על ידי הקרנות הללו בתנאים נוחים, ללא הון עצמי או עם דרישה מינימלית שלו. בין קרנות אלו ניתן למצוא את קרן ניו יורק של הסוכנות היהודית, הקרו הממונפת של משרד העלייה והקליטה, קרן רודמן ועוד.

 

איך אדע איזו הלוואה מתאימה לי?

 

ישנן אפשרויות שונות של הלוואות לפתיחת עסק, כגון: הלוואה בנקאית, קרנות סיוע בערבות המדינה, הלוואה חוץ בנקאית ועוד. במידה ויש לכם בטחונות ברמה טובה כדי לקחת הלואה מהבנק, לכו על זה. שם תוכלו לקבל תנאים אופטימליים להלוואה שלכם. במידה ואין לכם מספיק בטחונות להציג, פנו לאחד מהיעצים הכלכליים שלנו, כאן בקונטקט, שיוכל לתת לכם את כל המידע לו אתם זקוקים ויתאים לכם את ההלוואה האופטימלית לפתיחת העסק שלכם.

 

השאירו את הפרטים שלכם עכשיו בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים כלכליים מומלצים המתמחים בגיוס הלוואות לעסק חדש.

 

כל ההצעות שתקבלו יהיו בהתאמה מדוייקת לנתוני הבקשה שציינתם.

 

חסכו זמן, מאמץ וכסף רב  -במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו