איך מקבלים הלוואה לפתיחת גן אירועים חדש?

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם רוצים לדעת איך לקבל הלוואה לפתיחת גן אירועים או לרכוש גן אירועים פעיל.

 

אנחנו נראה לכם את כל הדרכים ומקורות המימון העומדים לרשותכם כדי שתוכלו לקבל הלוואה גדולה לצורך כך, בתנאים נוחים ואטרקטיביים במיוחד.

 

במדינת ישראל מתקיימים אירועים רבים לאורך כל השנה. שוק החתונות לבדו מגלגל כ - 12 מיליון ש''ח בשנה. יתרה מזאת, ישנם עוד אירועים רבים משפחתיים וגם עסקיים, לדוגמה: מסיבות בר ובת מצווה, ברית/ בריתה, אירועי השקה, כנסים, ימי עיון ועוד.רוב הישראלי מעדיפים לערוך את האירועים שלהם בגן אירועים מאשר באולם סגור. כ 65% מהזוגות מעדיפים להתחתן בגן אירועים ולערוך חופה תחת כיפת השמיים מאשר להתחתן בתוך אולם סגור וממוזג.

 

תחום גני האירועים בישראל

 

תחום גני האירועים בישראל נחשב לשוק די פרוץ אשר יש בו מאות עסקים המתפרסים לאורך ולרוחב המדינה, כאשר כ 30% מגני האירועים נמצאים באזור המרכז. רוב האירועים הנערכים בגני אירועים מתקיימים בחודשי הקיץ או האביב - בהם גם עלות האירוע תהייה גבוהה יותר עקב הביקוש הרב.

תחום האירועים בישראל הולך ומתפתח וככל שאוכלוסיית המדינה גדלה כך גדל הביקוש לגני אירועים גדל במקביל. יחד עם זאת, חשוב לציין שזהו שוק תחרותי למיד במחייב השקעה גדולה בתחזוקת המקום ושדרוג המערכות הקיימות כל הזמן. בנוסף, ישנן הוצאות קבועות וגבוהות ולכן חשוב להקפיד מאד על ניהול תקין של העסק ולהקצות חלק מהרווחים לשיווק ופרסום לאורך כל השנה.

 

איך פותחים עסק חדש בתחום גני האירועים?

 

פתיחת עסק חדש בענף גני האירועים מחייבת אתכם לעשות סקר שוק מקיף וללמוד את התחום לעומק וכן לבחור מקום אטרקטיבי. בתחום האירועים ישנם טרנדים שונים המשתנים כל תקופה ובהתאם לכך גם דרישות הלקוחות משתנות. לצורך פתיחת גן אירועים חדש מוטלת עליכם עבודת הכנה מרובה. מומלץ לבחור פתרונות מימון לפתיחת גן אירועים בתנאים נוחים ולאורך תקופה ארוכה ומומלץ מאוד להעזר ביועץ פיננסי בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ומדוייקות כדי למנוע עוגמת נפש מיותרת.

 

איך בונים תוכנית עסקית לגן אירועים?

 

בנייה נכונה של תוכנית עסקית לפתיחת גן אירועים היא צעד הכרחי בדרך לפתיחת העסק. מטרת התוכנית העסקית היא לסייע לכם לקבל החלטות עסקיות נכונות, לעקוב אחרי ההתקדמות של העסק ותזרים המזומנים שלכם, לבחור אפשרויות מימון והלוואות לעסק ועוד. התוכנית כוללת סקר שוק ותחרות בענף, אחוזי רווחיות, עליות מימון, שיווק ופרסום ועוד. בנוסף, התוכנית נועדה לסייע לכם לקבל מימון לפתיחת גן אירועים חדש או קבלת הלוואה לרכישת עסק קיים. באמצעות התוכנית גופי המימון השונים יוכלו לבדוק את המקצועיות שלכם ואת ההיתכנות הפיננסית של העסק. כך הם יוכלו לקבל החלטה אם לתת לכם הלוואה לפתיחת גן אירועים חדש ובאיזה תנאים וכד'.

 

כמה עולה לפתוח גן אירועים חדש?

 

העלות של פתיחת גן אירועים חדש יכולה להגיע למאות אלפי שקלים ומעלה מכך. הסכומים משתנים בהתאם לנתונים כמו מיקום, גודל, ציוד, שיפוץ ועוד. גיוס אשראי לגן אירועים הוא חלק משמעותי בהקמת העסק. בדרך כלל רוב היזמים זקוקים לנטילת הלוואות כדי להגשים את החלום שלהם ולפתוח גן אירועים חדש ואטרקטיבי.

 

איך לגייס הלוואה מקרנות מדינה לפתיחת גן אירועים?

 

כדי לגייס הלוואה מקרנות המדינה יש צורך בהגשת בקשה מסודרת ולצרף תוכנית עסקית ועוד מסמכים רלוונטיים שונים. לאחר הגשת המסמכים אתם נפגשים עם כלכלן מטעם הגוף המתאם. לאחר פגישת ההכרות, הכלכלן מחליט האם להעביר את הטיפול לאחד מהבנקים כדי לקבוע את סכום ההלוואה וועדת האשראי מחליטה על תנאי ההלוואה. ישנן כמה קרנות מדינה שאליהן ניתן לפנות כמו הקרו לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה ועוד.

 

הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית לגן אירועים פעיל

 

בעלים של גן אירועים פעיל יכולים לקבל הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית. בדרך כלל הלוואה בנקאית תהייה זולה יותר ובתנאים טובים יותר כמובן שבהתאם להסטוריית האשראי שלכם, אך היא כרוכה בבירוקרטיה ארוכה ומתישה ופוגעת לכם במסגרת האשראי. עקב כך, במקרים מסויימים כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית שהיא הלוואה מהירה לכל מטרה שהיא וללא פגיעה באובלינגו של העסק.

 

איך נוטלים הלוואה לפתיחת גן אירועים בצורה מיטבית?

 

כדי לקבל הלוואה טובה ומתאימה בדיוק לצרכים וליכולת ההחזר שלכם צריך להיות מבין ומומחה בתחום. חבל לעשות דברים לבד שיכולים לעלות לכם בריביות גבוהות או בתנאים לא משתלמים. פנו לאחד מהיועצים הכלכליים שלנו, כאן, בקונטקט שיעזור לכם לעשות סדר בבלאגן ובראש ויבחר עבורכם א הצעת ההלוואה האטרקטיבית ביותר עבורכם ופתרונות מימון בהתאמה אישית ובתנאים מעולים.

 

כל שעליכם לעשות זה, להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים כלכליים מנוסים ומומלצים באזור מגוריכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו