הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים כנגד בטחונות - אילו סוגי בטחונות קיימים?

מעוניינים לקבל הלוואה חוץ בנקאית גדולה לעסק ואין לכם מושג איך תוכלו לקבל אותה?

 

הגעתם לפה בדיוק בזמן!

 

אנחנו נדאג לכך שתוכלו לקבל הלוואה עסקית גדולה מגופים חוץ בנקאיים כנגד בטחונות שיש ברשותכם.

 

מימון חוץ בנקאי לעסקים הוא אופציה טובה לגיוס הלוואה גדולה לצורך עסקי. כדי שתוכלו לקבל הלוואה חוץ בנקאית לעסק על סכום גבוה, תדרשו להציג בטחונות לגוף המממן. 

 

בכתבה זו נסקור את כל האפשרויות העומדות לרשותכם שאותן תוכלו לשעבד תמורת קבלת הלוואה עסקית גדולה.

 

שעבוד נדל''ן

 

שעבוד נכס נדל''ן הינה האופציה המוכרת ביותר כנגד הלוואה. הלוואה כנגד נכס נדל''ן יכולה להיות פתרון זמין, קל ונח כדי להזרים סכום כסף גדול לעסק. הלוואה כנגד שיעבוד נכס עדיפה מאשר כל פתרון פיננסי אחר. תנאי ההחזר שלה מעולים וניתנים בריביות אטרקטיביות ולתקופה ארוכה.

 

יתרון נוסף שיש להלוואה חוץ בנקאית כנגד שיעבוד נכס, הוא שאין צורך בחיפוש אחר ערבים לקבלת ההלוואה, מכיוון שהנכס עצמו משמש כבטוחה להלוואה שהגוף המממן יכול לממש.

 

שעבוד ציוד כבד

 

הלוואה חוץ בנקאית כנגד ציוד כבד מיועדת בדרך כלל לבעלי עסק המעוניינים לקבל הלוואה גדולה לעסק. במקרה כזה בעל העסק ימשכן את הציוד המסחרי שיש ברשותו תמורת ההלוואה. הציוד מהווה בטוחה למימוש ההלוואה במידת הצורך.

 

חשוב לזכור, כי השעבוד על הציוד לא ניתן על פי שווי הציוד וכן לא לפי שווי של שעבוד נכס נדל''ן. בשעבוד המתבצע לטובת ציוד כבד תוכלו לקבל מימון של עד 30% משווי הציוד לכל היותר. זאת עקב החוסר האפשרות של מימוש מיידי וכן עקב הבלאי שישנו בציוד ובמכונות, מה שאין כן בנכס נדל''ן.

 

נכיון צ'קים

 

ניכיון שיקים מתבצע על ידי הגופים החוץ בנקאיים, במסגרת השירות בעל העסק מוסר את השיקים הדחויים שברשותו לגוף הפיננסי והוא בתמורה נותן לבעל העסק הלוואה בגובה הסכום של השיקים, לאחר ניכיון של עמלה בתמורה לשירות. הגוף הממן יבדוק קודם את ההיסטוריה הפיננסית של העסק ורק אחרי קבלת האישור יציע לבעל העסק את ההלוואה בתמורה לנכיונות השיקים.

 

פקטורינג

 

הלוואה זו מיועדת לבעלי עסקים והיא מוכרת גם בשם: הלוואה כנגד נכיון חשבוניות. פקטורינג הוא שירות של ניכיון חשבוניות דחויות. ממש כמו בניכיון צ'קים, במקום שתחכו עד שהחשבונית ששלחתם ללקוח תשולם, בשירות פקטורינג תוכלו להעביר את החשבונית לגוף הפיננסי המבצע שירות זה ולקבל תמורתה מקדמה בגובה של כ 85% מימון.

 

הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל

 

הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל, מאפשרת לכם לקבל עד 80% מכספי הקרן עם ריביות ותנאי החזר נוחים במיוחד, יחד עם זה שאתם ממשיכים להפקיד כספים בקופה או בקרן ונהנים מהטבות כתוצאה מהחסכון עצמו. על הלוואה מסוג זה חלה רגולציה של הממונה על שוק ההון ולכן תוכלו להנות מתנאים נוחים ואטרקטיביים במיוחד. 

 

הריבית הממוצעת של הלוואה כנגד קרן השתלמות יכולה להשתנות לפי הנתונים של תוכנית החסכון שלכם ועל פי הנתונים הפיננסים שלכם. 


 

הלוואה כנגד שעבוד רכב

 

במסגרת העסקית ניתן גם לשעבד את רכבי החברה כנגד הלוואה חוץ בנקאית לעסק. ממש כמו נכס נדל''ן, גם רכב יכול להיות בטוחה טובה להלוואה. ברוב החברות החוץ בנקאיות תוכלו להגיע למימון של עד 50% משווי הרכב המשועבד.

 

חושבים שאחת מההלוואות הנ''ל יכולה להתאים לצרכים שלכם?

 

כדי להיות בטוחים שההלוואה מתאימה בדיוק לצרכים הפיננסיים שלכם וליכולות הכלכליות של העסק שלכם, מומלץ להעזר ביועץ פיננסי מקצועי המתמחה בנטילת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים כנגד בטחונות.

 

כדי לקבל אינדיקציה חכמה יותר, פשוט השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים פיננסיים מומלצים המתמחים בגיוס הלוואות ופתרונות פיננסיים נוספים, כדי שתוכלו לבחור מתוכן את היועץ האידיאלי עבורכם ולחסוך זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב.

 

המערכת שלנו שולחת אך ורק הצעות בעלות רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם ולפרופיל הפיננסי שלכם, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן על חיפושים שלא יניבו לכם תוצאות.

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בהלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו