הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים מסורבים בעלי רישומי BDI שליליים

מעוניינים לקבל הלוואה לעסק אך אתם מסורבים בבנק?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם!

 

אנחנו נדאג לכך שתקבלו את המימון הנדרש לכם גם אם אתם מסורבי בנקים או בעלי רישום BDI שלילי.

 

רישום BDI שלילי מקשה מאוד על עסקים לקבל הלוואה, ובמקרים רבים הם אכן מסורבים בבנקים - אבל בשוק האשראי המשוכלל של ימינו יש עוד אופציות גם מחוץ לבנקים וכדאי כמובן לבחון אותן. כשמחפשים הלוואה חוץ בנקאית לעסק עם היסטוריה בעייתית חשוב להתנהל בחוכמה כדי לא לשלם ריבית גבוהה מדי, ועוד המלצה היא להיעזר ביועץ כלכלי עם ניסיון בגיוס כספים עבור עסקים מסוג זה.

 

מהן האפשרויות של קבלת הלוואות לעסקים עם שקים חוזרים ובעיות אחרות?

 

הלוואות לעסקים עם BDI - בגלל פשיטת רגל בעבר, שקים חוזרים, הוראות קבע שלא כובדו, תיקים פתוחים בהוצל"פ וכו' - אפשר לקבל דרך חברות האשראי, ממשקיעים פרטיים (בעיקר דרך פלטפורמות P2P) ומחברות המימון החוץ בנקאיות.

 

כשמחפשים הלוואות לעסקים מוגבלים לשעבר או בהווה ובוחרים באופציה של חברת מימון חוץ בנקאית חובה לוודא שהיא בעלת רישיון של משרד האוצר, כך שלא תסתבכו עם השוק האפור.

 

למה כדאי להעדיף הלוואות עם בטחונות?

 

בטחונות איכותיים תמיד משפרים את תנאי ההחזר, אבל כשמחפשים הלוואות לעסקים אחרי פשיטת רגל, עם תיק פתוח בהוצל"פ וכו', ההבדל מבחינת גובה הסכום שתוכלו לקבל ושיעור הריבית משמעותי במיוחד.

 

אמנם בזכות טכנולוגיות חדשניות החברות החוץ בנקאיות יודעות להעריך את רמת הסיכון של כל הלוואה לעסק בהתאם למצבו בהווה ולאו דווקא על סמך ה-BDI, אבל רישום שלילי הוא נורת אזהרה ולכן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים אלה מתאפיינות מלכתחילה בריבית גבוהה. בנוסף אותן חברות שמציעות פתרונות מימון מודעות לחוסר היכולת שלכם לגייס אשראי בבנק ולכושר המיקוח המוגבל שלכם, ובאופן טבעי מבקשות לנצל זאת.

 

בטחונות איכותיים פותחים דלתות רבות, גם להלוואות בתנאים טובים מאוד, ולכן כדאי למצוא נכסים שיהוו בטחון שכזה.

 

מהי הריבית המקסימלית ומהי הריבית המקובלת על הלוואות לעסקים אחרי פשיטת רגל?

 

לפי תיקון מספר 5 לחוק אשראי הוגן - שבין השאר מסדיר את הנושא של הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים מכל הסוגים - הריבית המקסימלית היא זו שגובה בנק ישראל פלוס 15%. נכון ל-2019 מדובר על ריבית שנתית של 15.25% (להלוואה לפרק זמן של יותר מ-3 חודשים. בהלוואות קצרות מועד שיעור הריבית המרבי הוא 20.25%).

 

בפועל גם כשמדובר על הלוואות לעסקים עם תיקים פתוחים בהוצל"פ או נסיבות אחרות שהובילו לרישום BDI שלילי ניתן לקבל ריבית נמוכה יותר, בעיקר בזכות ריבוי השחקנים בשוק המימון החוץ בנקאי.

 

איך יועץ כלכלי משפר את הסיכוי שלכם לקבל הלוואה חוץ בנקאית לעסק?

 

רישום BDI שלילי גורם לכל נותני ההלוואות לחשוד בכם - יועץ כלכלי עם ניסיון עוזר להם לפוגג את החשדות והחששות, בעיקר על בסיס הצגת נתונים מעודדים לגבי העסק מאז אותן נסיבות שהובילו לרישום. במקרים רבים היועצים הכלכליים נהנים גם מהיכרות אישית עם אנשי מפתח בחברות אשראי ובגופים חוץ בנקאיים, וכמו תמיד לאינטראקציה מוצלחת בין בני אדם יש השפעה לא פחות מטבלאות אקסל.

 

בהתאם השירות שמספק יועץ כלכלי יכול להיות ההבדל בין קבלת הלוואה לבין סירוב נוסף, וגם בין ריבית גבוהה מאוד שמכבידה על תזרים המזומנים לבין ריבית סבירה יותר.

 

עוד כדאי לדעת שבחלק מהמקרים תוכלו להיעזר ביועץ מיומן לטובת קבלת הלוואות לעסקים עם הו"ק חוזרות מבלי לשלם לו מראש שכר טרחה - אלא על בסיס הצלחה בלבד (כאחוזים מגובה הסכום שתקבלו), כך שאתם לא מסכנים כסף בעצם הפנייה לייעוץ.

 

איך למצוא יועץ כלכלי מתאים?

 

קבלת הלוואות למסורבים מחייבת כאמור מיומנות ייחודית. דרך CONTACT תוכלו לקבל הצעות מיועצים כלכליים בעלי ניסיון ספציפי בעבודה מול החברות החוץ בנקאיות במקרים של רישום BDI והיסטוריה בעייתית - ולמצוא את איש המקצוע האופטימלי לצרכים שלכם.

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף מטה ותוכלו לקבל מאיתנו עד 3 הצעות של יועצים כלכליים מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים.

 

בואו לחסוך בזמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

 

השוואת ספקים בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו