איך להוזיל את ביטוח המשכנתא שלכם?

מעוניינים להוזיל את עלויות ביטוח המשכנתא שלכם?

 

הגעתם בדיוק למקום המתאים!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו להוזיל את עלויות ביטוח המשכנתא בכמה פעולות פשוטות ולחסוך באמצעותן לא מעט כסף.

 

כולנו יודעים שלפני לקיחת משכנתא בבנק יש לבצע רכישת פוליסה של ביטוח משכנתא. ביטוח המשכנתא כולל בתוכו ביטוח חיים וביטוח מבנה. האם ידעתם שגם כאן ניתן לבצע השוואת מחירים ולחסוך עלויות? בכתבה זו נבין מהו ביטוח משכנתא ומה הוא כולל וכיצד ניתן להוזיל עלויות בביטוחי המשכנתא.

 

מהו ביטוח משכנתא?

 

לפני שתקבלו את המשכנתא, הבנק מחייב אתכם לבטח את עצמכם בשני סוגי ביטוחים. הראשון הינו ביטוח חיים והוא נועד להבטיח שבמידה והלווים הלכו לעולמם בתוך תקופת ההלוואה, חברת הביטוח מכסה את היתרה. סוג הביטוח השני הוא ביטוח מבנה. ביטוח מבנה נועד כדי לכסות על נזקים שעלולים להגרם למבנה בזמן תקופת המשכנתא ולהביא לירידת ערך הנכס. 

 

את הפוליסה הבסיסית הזאת ניתן כמובן להרחיב ולהוסיף לה למשל ביטוח צד ג' וכד'.

 

איך להוזיל את ביטוח המשכנתא?

 

שוק ביטוחי המשכנתא כיום הינו תחרותי מאד ומאפשר לנו כמבוטחים לערוך השוואת מחירים וסקר שוק בין כל החברות. סקר שוק והשוואת מחירים היא הדרך הראשונה והמומלצת כדי להוזיל את עלויות הביטוח. יכולת המיקוח שלכם מול החברות לוקחת כאן צד חזק בעניין ויכולה להשפיע על המחיר הסופי שתשלמו.

 

ישנה אפשרות לבחור במסלולי המשכנתא לוח סילוקין שמשתנה כל חודש על פי מדדים שונים, ביטוח המשכנתא במקרה כזה יהיה סכום שקטן מידי שנה בזכות הקטנת החוב לבנק.

 

נוטלי משכנתא מסוג בלון כגון הלוואת גישור עד למכירת הבית, ישלמו את סכום הביטוח באופן קבוע בהתאם לתנאי הפוליסה.

 

ניתן כמובן להתייעץ עם סוכן ביטוח שיוכל להמליץ לכם על חברת ביטוח המתאימה לגובה התקציב שלכם.

 

השוואת ביטוחי משכנתא

 

כפי שאתם יכולים להבין, האופציה של עריכת סקר שוק והשוואת מחירים היא המהותית ביותר ויכולה להביא לחיסכון משמעותי בתשלומי הביטוח. 

 

כדי לקבל השוואת ספקים בביטוח משכנתא און ליין, בלי לצאת מהבית ובלי מאמץ, השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ותקבלו בעזרת המערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות מחיר של ספקי ביטוח משכנתא מומלצים המתאימים בדיוק לנתוני הבקשה שהזנתם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בביטוח

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו