טיפול בורידים באמצעות גרביים אלסטיות

סובלים מורידים בולטים ברגלים?

 

מחפשים פתרון קל, טבעי ופשוט שיקל על הכאבים?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

בעמוד זה תוכלו למצוא פתרון קל ויעיל לטיפול בורידים באמצעות גרביים אלסטיות.

 

טיפול בורידים לא חייב להיות על ידי התערבות כירוגית או פולשנית. ניתן בהחלט לשפר את מצב הורידים הנפוחים ולמנוע הדרדרות במצב על ידי שימוש בגרב אלסטי.

 

הגרב האלסטי גורם לכך שורידי הרגלים לא יתמלאו בדם וכך נעלמת הנפיחות שמתלווה אליהם.

 

למי הטיפול מתאים?

 

הטיפול באמצעות גרב אלסטית מתאים לאנשים הסובלים מורידים בולטים ברגלים ומעוניים להאט את קצב ההחמרה במצב. כדי להפחית כאב במצב של ורידים נפוחים ברגלים מומלץ להשתמש בגרב אלסטי.

 

מה זה גרב אלסטי?

 

גרב אסלטי הוא גרב העשוי מכותנה בשילוב של גומי ולטקס, המפעיל לחץ על הורידים השטחיים ברגלים ומונע מהם להתמלא בדם. בגלל הלחץ על הורידים, מתגברת זרימת הדם דרך הורידים הבריאים ומחזור הדם משתפר.

 

האם זה תמיד מועיל?

 

מי שמתמיד בגריבת גרב אלסטי, סיכויי ההצלחה שלו לטיפול יעיל גבוהים בהרבה. החיסרון העיקרי של הטיפול הוא כאשר מורידים את הגרב הורידים חוזרים להתמלא בדם ובולטים וכואבים שוב. הגרב האלסטי טוב בעיקר למניעה בהחמרת המצב ומעולה למצבי הריון בו לא ניתן לקבל שום טיפול אחר לורידים בולטים ברגלים.

 

מה עושים במקרה הגרב אסלטי לא עוזר?

 

במקרה של וורידים קשים ומשמעותיים ברגלים המתאפיינים בכאבים קשים, מומלץ לעבור טיפול להעלמת ורידים בשיטת ההטרשה - שהוכח כיעיל ומועיל מאד לבעיה.

 

סקלרותרפיה - הטרשה וורידית

 

זוהי שיטת טיפול להעלמת וורידים בולטים ברגליים, היא נקראת גם: שיטת ההזרקה. בשיטה זו מזריקים לווריד תמיסה מלחית מוקצפת באמצעות מחט דקיקה. כדי להחדיר את המחט למקום הנכון, הרופא המטפל מכוון אותה על ידי אולטרסאונד.

 

ברגע שהתמיסה חודרת לווריד, היא מייצרת בו תגובה דלקתית ועל ידי כך דפנות הווריד מתעבות ונצמדות זו לזו. לאחר הזרקת התמיסה, חובשים את אזור הוורידים בתחבושת אלסטית למשך שבוע עד 3 שבועות, עד הווריד מתפרק, נספג בגוף ונעלם. 

 

בדרך כלל יש צורך ב 3 - 4 טיפולים כאלו כדי להעלים את כל הוורידים הבולטים שקיימים. זמן ההמתנה בין טיפול לטיפול הוא בסביבות 4 - 3 שבועות.

 

היכן מטפלים בהסרת דליות בשיטת ההזרקה?

 

קיימות מספר מרפאות ומכוני אסתטיקה המבצעים טיפול להעלמת וורידים בשיטת ההזרקה.

 

כל מה שעליכם לעשות כדי למצוא את המרפאה המתאימה לכם ביותר, זה להשאיר עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות המבצעות טיפול להעלמת וורידים בשיטת ההזרקה באזור מגוריכם.
 

בואו לחסוך זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT
 

השוואת מרפאות להעלמת נימים / ורידים באסתטיקת כלי דם

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}