גיוס אשראי לעסקים ללא בטחונות

מחפשים הלוואה לעסק ללא צורך בבטחונות או הון עצמי?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם גיוס אשראי לעסק ללא בטחונות ובלי שתצטרכו להביא כסף מהבית.

 

במאמר זה נבחן את כל האפשרויות העומדות לפניכם לפתרונות מימון לעסק ללא בטחונות ונציג את דרכי הפעולה הנדרשות לצורך קבלת האשראי כדי שתוכלו לדעת איזו מבין האפשרויות הינה הטובה ביותר עבורכם.

 

1. קרנות פינלטרופיות

 

האפשרות הראשונה הועמגת בפניכם לגיוס אשראי לעסק ללא בטחונות וגם ללא ריבית, היא דרך קרנות פינלנטרופיות לעסקים. קרנות אלו מספקות בדרך כלל הלוואות לעסקים או ליזמים בתחילת דרכם ומטרתן לעודד עסקים ויזמות. ההלוואות שהן מעניקות ניתנות ברוב במקרים ללא ריבית כלל, אך נדרשים בין 2 - 3 ערבים על מנת לקבל את ההלוואה. בין הקרנות הפילנטרופיות הקיימות תוכלו למצוא את הקרנות האלה: קרן נתן, קרן קורת, הקרנות של הסוכנות היהודית, קרן הגלגיל, קרן סולם ועוד.

 

2. קרנות מדינה וקרנות בנקאיות

 

אפשרות נוספת לגיוס שראי לעסק ללא בטחונות, היא באמצעות קרנות מדינה וקרנות בנקאיות. 

הקרן בערבות מדינה נועדה לעסקים קטנים ובינוניים, לקרן בערבות מדינה קיימים 4 מסלולים: מסלול הון חוזר, מסלול השקעות, מסלול עסקים בהקמה ומסלול השקעות בתעשייה. ההלוואות בקרן בערבות מדינה ניתנות באמצעות הבנקים הבאים: בנק לאומי, בנק אוצר החייל, בנק מרכנתיל ובנק מזרחי.

גובה ההלוואה יכול לעמוד עד 500,000 ש''ח לעסקים קטנים ובינוניים.

 

3. בנקים

 

הבנק הינו גם כן אפשרות לגיוס אשראי לעסק על ידי הלוואת סולו ללא בטחונות. זוהי אחת האפשרויות האטרקטיביות לבעלי הון עצמי נמוך או חסרי בטחונות. לצורך קבלת הלוואות סולו ללא בטחונות כנראה שתזדקקו לקשר טוב עם הבנק שלכם ולמוניטין חיובי לאורך תקופה. הבנק חייב להיות בטוח ביכולות ההחזר של העסק שלכם על מנת לאשר לכם הלוואות סולו לעסק ללא בטחונות.

 

4. חברות חוץ בנקאיות

 

חברות חוץ בנקאיות הן כבר חלק מהחיים של כל עסק כמעט. החברות ברובן מוכרות ומאושרות על ידי משרד האוצר ומעניקות הלוואות הן במישור הפרטי וכמובן במישור העסקי. 

דרך חברה חוץ בנקאית ניתן גם כן להשיג מימון לעסק ללא צורך בבטחונות. ישנן חברות מסויימות שלא דורשות בטחונות להצגה כנגד ההלוואה. אך לשם כך תאלצו לשלם ריביות גבוהות יחסית מהמקובל בשוק. פתרון זה של גיוס אשראי מחברות חוץ בנקאיות, מקובל במקרים בהם העסק מסורב בבנק או שאין לו כל אפשרת אחרת לגייס אשראי בדרכים המקובלות.

 

איך אדע מה מתאים לעסק שלי?

 

כדי לדעת בוודאות איזה סוג הלוואה תתאים לעסק שלכם מבחינת יכולת ההחזר ומבחינת כדאיות, אנחנו ממליצים לפנות ליועץ פיננסי מקצועי לעסקים המתמחה בגיוס אשראי לעסקים.

 

זה לא כזה מסובך כמו שאתם חושבים!

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום הייעוץ הפיננסי לעסקים ותשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים פיננסיים המתאימים בדיוק לנותני הבקשה שלכם ולפרופיל העסקי שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו