איך בוחרים יועץ פיננסי מוצלח לעסק?

מחפשים יועץ פיננסי לעסק?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנחנו נדריך אתכם שלב אחר שלב עד למציאת היועץ האידיאלי לעסק שלכם, כדי שתוכלו להגדיל רווחים ולהנות מרוגע נפשי וראש שקט.

 

בחירה של יועץ עסקי עשויה להשליך במידה רבה על הצלחתו של העסק ועל קידום בעל העסק לעבר המטרות העסקיות שלו. בשנים האחרונות ישנם לא מעט אנשי מקצוע בתחום זה של מאמן עסקי, מלווה עסקי וכד', ולכן עלינו להיות זהירים ולבדוק לעומק כל יועץ או מאמן עסקי שאכן יש לו את היכולת עזור לנו ולקדם אותנו לעבר המטרות העסקיות שלנו. בכתבה זו נביא מספר קריטריונים חשובים שהופכים את היועץ העסקי לאחד שיכול להשפיע באמת לטובה על העסק שלנו.

 

תחום התמחות

 

לרוב היועצים ישנה התמחות ספציפית. ישנם יועצים המתמחים בתחום הפיננסי, בתחום השיווק ועוד. ברוב המקרים כדאי לבחור ביועץ בעל התמחות גג, אבל לא התמחות ספציפית מידי. ברוב המקרים הייעוץ הפיננסי מצריך מבט רחב על היקפי העסק השונים וככל שהיועץ יהיה מנוסה יותר, כך הוא ידע לכוון אתכם בצורה הטובה ביותר בהתנהלות הפיננסית שלכם בעסק. 

 

נסיון מעשי רלוונטי ומוכח

 

בחירה של יועץ פיננסי לעסק צריכה להתבסס על תיק העבודות שלו - עסקים שעברו תחתיו, סיפורי הצלחה וכד'. הקפידו לבחור יועץ פיננסי לעסק שתיק העבודות שלו מכיל את מה שאתם מחפשים, שהעסקים איתם עבד דומים לעסק שלכם, בתחום, בגודל, בקהל היעד וכד'. מומלץ גם לבדוק האם ליועץ ישנם עוד עסקים חוץ מהיותו יועץ פיננסי והכי חשוב האם היועץ שבחרתם אכן מצליח ויודע לשווק את העסק שלו בעצמו.

 

השכלה פורמאלית ולא פורמאלית

 

כדי להיות בעל יכולת לייעץ עבור עסקים אחרים, חייב היועץ להיות בעל הכשרה מתאימה, בדרך כלל זה יהיה תואר במנהל עסקים או בכלכלה. גם נסיון בנקאי הינו יתרון גדול. כיום ישנה גם אופציה של השכלה לא פורמאלית כגון: לימודי קאוצ'ינג למיניהם, אולם כאשר מדובר בעסק ובכסף שלכם כדאי שתעשו שיקול מושכל ונכון.

 

יכולת קשב ואמפתיה

 

הניואנסים הקטנים אצל הלקוח יכולים לשפוך אור גדול על ההתנהלות הפיננסית של העסק. יועץ עסקי הוא לא תחליף לפסיכולוג, אבל יכולת הקשבה שלו והבעת אמפתיה כלפי הלקוח יכולה לעזור הרבה גם בהרמת המורל העסקי וגם בהגברת הרצון להצלחה והתאמת דרכי הפעולה למצבו הרגשי של הלקוח.

 

זמינות

 

רצוי מאד שהיועץ הכלכלי שלכם יהיה זמין לסייע לכם בכל מה שתצטרכו ויוכל לענות לכם תוך פרק זמן סביר על שאלות במייל, ווצאפ וכד', ויוכל להפגש אתכם לפחות פעם בשבוע.

 

אמינות

 

מומלץ לפנות ללקוחות עבר של היועץ כדי לבדוק האם ועד כמה היו מרוצים מהשירות שקבלו וכדי לבדוק את האמינות של אותו יועץ.

 

שורה תחתונה:

 

בחירת יועץ עסקי צריכה להיות עם התאמה וכימיה, אבל לא פחות חשוב זה ארגז הכלים שיש לו, נסיון, השכלה ואמינות. תהליך של ייעוץ עסקי דורש משני הצדדים מידה רבה של השקעה ומוערבות בעסק כדי להביא להצלחה שלו.

 

השאירו את הפרטים שלכם עכשיו בטופס המצורף ותקבלו מהמערכת שלנו עד 3 הצעות של יועצים פיננסיים מומלצים לעסק כדי שתוכלו לבחור את היועץ האידיאלי עבורכם שיוכל לעמוד לשירותכם ולהביא את העסק שלכם לתוצאות פיננסיות מעולות.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו