חידוש מרקם עור פנים באמצעות חומצות אמינו מחזיק לטווח זמן ארוך יותר

זריקות למילוי קמטים אינן מחזיקות לטווח רחוק! הגיע העת לגישה אחרת..

 

הנראות שלנו תלויה במידת אלסטיות, חספוס, אחדות בגוון ובזוהר של עור פנינו. שיפור כל תכונות אלו גם יחד לא ניתן להשיג באמצעות מילוי קמטים זמני עם הזרקות בלבד. בשביל שהעור שלנו יראה צעיר וזוהר יותר - הוא חייב לעבור קודם כל שינוי פנימי! כעת נשאלת השאלה כיצד ניתן לשנות ולחדש את מרקם העור מפנים?


מהי סיבת הזדקנות העור?

 

הגוף שלנו מייצר חלבון שנקרא קולגן. לקולגן יש תפקיד קריטי בשמירה על מרקם עור צעיר ויפה. בפועל קולגן אחראי על גמישות, חוזק, אלסטיות, צורתו וגוונו של העור. עם חלופת השנים, עקב האטת חידוש תאי עור בגופנו, העור מתחיל להרגיש מחסור בקולגן, בעקבותיו נפגעת נראות כללית של עור פנינו, כך שלצערנו עם הגיל הקמטים הופכים לעמוקים יותר ואנו מתחילים להיראות עצובים ומזעיפי פנים.

 

כיצד גורמים לעור לייצר שוב קולגן?

 

"כפי שמילים מורכבות מאותיות, חלבונים נוצרים מחומצות אמינו" - כך אומרת רופאת עור, ד"ר באומשטיין – הכוונה שאם מצליחים להחדיר לעור את כל מכלול חומצות האמינו, ייצור עצמי של הקולגן יתחדש ואיתו יתחדש מרקם העור. 

 

 


 

 

 

הצערת פנים באמצעות חומצות אמינו - גישה אחרת:

 

 

 

תהליך החדרת חומצות אמינו לצורך החייאה תאית נקרא : Amino acids Revitalization Therapy, זוהי שיטת "אמינו-תרפיה" בעלת גישה להצערת העור באמצעות אספקת לבני בניין חדשות במקום בו הן נדרשות. תהליך זה מחדש את העור מבפנים, מחזיר את החיוניות שאבדה, מעלה את הטונוס והאלסטיות של העור ומחליק את הקמטים והקמטוטים שנוצרו עם חלופת השנים, כך שהאפקט שנוצר גם מחזיק תקופת זמן ממושכת וגם מתחזק תהליך פיזיולוגי טבעי במרקם העור לטווח ארוך בו זמנית. 

 

 

 

כיצד מתבצע הליך אמינו-תרפיה?

 

שיטת "אמינו-תרפיה" קיימת ברשת מרפאות "סאן" ונחשבת לשיטה יחסית חסכונית ביחס לשיטות אלטרנטיביות אחרות להצערת פנים. את הקוקטייל ניתן להחדיר באמצעות מחט דקיקה לעור, שמותאמת במיוחד לפנים של המטופלים. במהלכו של התהליך העור סופג את החומרים החיוניים. כל התהליך אורך כ-15 דק', ללא צורך בחומר הרדמה, שלאחריו המטופלים יכולים לחזור לשגרת חיים רגילה.

 

זכרו: גילכם הינו נגזרת של נראות עור פניכם ולא של תאריך הלידה שלכם! 

 

פרטים נוספים:

מתי ניתן להתחיל בתהליך הצערה בחומצות אמינו?

התשובה נמצאת לא בגילכם, אלא במרקם עורכם:

•    במידה והעור איבד מהטונוס ומהנפח שלו.
•    במידה והקמטוטים ו/או הקמטים בעור נגלים יותר לעין.
•    במידה ונראות העור הופכת להיות פחות זוהרת ולא בריאה.

 

 


 

 

 

תיקון מידי או עבודה על מרקם העור לטווח הארוך?

 

 

 

בעבר, ברפואה אסתטית נהגו לתת עדיפות למענה מהיר ונגלה לעין להצערת העור ולמרקם הפנים, כיום התחילו לחשוב יותר על הפרספקטיבות. כמובן שאפשרי כל חצי שנה "להזריק" בוטוקס ולמלא את חלל הקמטים בחומרי מילוי. ד"ר באומשטיין טוענת שהצערת פנים באמצעות החדרת חומצות אמינו לעור בולם משמעותית את אפקט ההזדקנות וטיפול הנ"ל גדל ותופס תאוצה עבור כל מי שמעוניין להקדים תרופה למכה.  

 

הארה בעור!

 

השיטה מוכרת גם תחת השם "התחדשות" - "Vitalis" מתרגום מהשפה הלטינית הפירוש הוא "חיי" ו/או "חיות". בפירוש המילה תמונה כבר השיטה של הטיפול - הוא מעורר את הלא נגלה לעין, "מעורר" את המרכיבים הרדומים בעור. השגת האפקט מתבצעת באמצעות החדרת "קוקטייל" המורכב מחומצות אמינו וויטמינים החיוניים לעור שלנו. חומצות אמינו נושאות אפקט של התחדשות העור והוויטמינים עוזרים בתהליך החידוש, לכן תהליך זה נקרא: "התחדשות".

 

ניתן להירשם לייעוץ ראשוני ללא כל עלות.

השוואת רופאי עור בחומצות אמינו

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}